Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1500 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Darmstadt
  • Kod pocztowy: 64287
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Do opieki jest starsza Pani cierpiąca na demencję. Momentami bywa mocno zdezorientowana w czasie, miejscu, nie rozpoznaje bliskich osób. Wymaga kompleksowej opieki. Z pomocą przychodzą dwa razy dziennie służby medyczne. Przejmują poranną i wieczorną toaletę, higienę intymną oraz zmianę ubrania. W wyniku osteoporozy ma trudności z poruszaniem się, chodzi o własnych siłach ale trzeba jej podać rękę przy siadaniu i wstawaniu.  Nie ma mowy o chodzeniu po schodach, dlatego rodzina zadbała i zamontowała windę przyschodową, dzięki, której podopieczna bezpiecznie przemieszcza się na piętro. Jest też łóżko dla chorych, rolator, wózek inwalidzki oraz siedzisko w prysznicu i nadstawka nad toaletę. Starsza Pani nosi pieluszki nie kontroluje wszystkich potrzeb fizjologicznych. Tylko z pomocą opiekunki korzysta z toalety. Noce są spokojne a nawet jeśli się przebudzi to nie wymaga to interwencji opiekunki. Preferowana dieta to : warzywa, owoce, desery, mało mięsa, od czasu do czasu mielone a z napoi kawa, herbata i woda. Podopieczna zamieszkuje wspólnie ze swoim mężem. Pan nie wymaga opieki , jest samodzielny. Obydwoje maja manię chomikowania w lodówce przeterminowanych rzeczy, trzeba na to zwracać uwagę. Są bardzo spokojni i łagodni.

Warunki bytowe

Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój na piętrze wraz z łazienką, toaleta jest wspólna. Nie ma Internetu, jest za to możliwość rozmów telefonicznych – tanie połączenia. Mieszkanie znajduje się w centrum Darmstadtu, w zasięgu jest sporo sklepów  i centrum handlowe https://www.luisen-center.de/ . Do pozostałych dzielnic można dostać się tramwajem. Niedaleko miejsca pobytu jest przepiękny park Orangerie http://www.orangerie-darmstadt.de/,  można w nim zaczerpnąć świeżego powietrza i się zrelaksować oraz spędzić wolny czas.

Od opiekunki oczekujemy bardzo dobrej znajomości jeżyka niemieckiego. To zlecenie dla osoby nie palącej papierosy.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 520 47 18 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6649.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork