Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bremen
  • Kod pocztowy: 28259
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

81-letni podopieczny jest po wylewie, ma sparaliżowaną prawą stronę, choruje też na cukrzycę, nie ma kontroli nad pęcherzem (pieluszki). Trzeba pomagać przy wstawaniu, siadaniu, przesiadaniu na krzesełko toaletowe, pan zachował jednak na tyle siły i nauczył się balansować, że nie ma dźwigania, potrzebna jest asekuracja i zrównoważenie porażonej strony ciała. Jest w miarę dobrej kondycji umysłowej, czasami tylko ma niewielkie problemy z pamięcią krótkotrwałą wynikające z wieku i wylewu ale nie ma demencji. Przyjmuje pomoc z wdzięcznością. Niedawno zdjęto mu cewnik, niestety nie odzyskał kontroli nad pęcherzem. W nocy śpi spokojnie jednak obecna opiekunka wstaje ok. 5 rano, żeby zmienić panu pieluszkę. Można zrobić to także po przebudzeniu starszego pana ok. 8 rano, pieluszka o tej godzinie niestety już przemaka i jest dodatkowa praca przy zmianie pościeli.

Mieszkanie ma ok. 90 m kw, dla opiekunki osobny, ładnie wyposażony pokój, dostęp do Internetu. Oferta dla samodzielnej opiekunki, która jest w stanie planować i robić sama zakupy. Cięższe zakupy 1 x tygodniu przywozi córka. Trzeba znać zasady diety dla diabetyków.

Oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Dom osób niepalących, nie ma zwierząt domowych.

Dodatek za pracę w Święta i Nowy Rok – w sumie 288 EUR netto

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4696.

Powrót do ofert pracy