Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Reutlingen
  • Kod pocztowy: 72764
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej,

Starsza pani jest osobą samodzielną bez konkretnych schorzeń. Jest ogólnie osłabiona, wyczerpana i niepewnie się porusza. Myje się i ubiera z niewielką pomocą. W prysznicu, dwa razy w tygodniu pomagają służby medyczne. Aby ułatwić poruszanie się po domu, na ścianach np. w toalecie, zostały zamontowane specjalne uchwyty. Jest również wózek inwalidzki i balkonik. Seniorka, niedawno ze względu na zapalenie pęcherza, miała założony cewnik. Teraz sytuacja już się unormowała i wystarczy, że opiekunka towarzyszy w drodze do toalety aby pomóc jej usiąść i wstać. Podopieczna ma protezę oka ale samodzielnie dba o higienę tej części twarzy . Ze względu na wcześniej wykonywany zawód, guwernantka/nauczycielka, jest bardzo dokładna, zdyscyplinowana i oczekuje wobec opiekunki podobnej postawy. Lubi podoglądać czy aby wszystko zostało wykonane porządnie. Wraz z opiekunką planuje menu, robi listę potrzebnych produktów. W domu jednak niczego nie brakuje, wszystkiego jest pod dostatkiem. Często ktoś wpada w odwiedziny – to tzw. dom otwarty. Podopieczna ma mnóstwo doniczek z kwiatami, trzeba o to dbać podlewać, obcinać suche kwiaty i liście.

Warunki bytowe

Do dyspozycji został przygotowany pokój z dostępem do własnej łazienki i toalety. Internet jest bezprzewodowy. Papierosy można palić na zewnątrz domu. Do sklepu jest niedaleko.Większe zakupy robi rodzina. Czas wolny uregulowany.

Oczekiwania

Od opiekunki osób starszych oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Ze względu na pedantyczność podopiecznej, na zlecenie powinna zgłosić się opiekunka lubiąca ład i porządek.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 511 45 50 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6365.

Powrót do ofert pracy