Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Berlin
  • Kod pocztowy: 13125
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opieka nad małżeństwem

Podopieczny ma 86 lat i choruje na demencję. Ma problemy z nietrzymaniem moczu – nosi wkładki lub pampersy. Opiekun wspiera go podczas mycia, zmiany ubrania, wymiany pieluszkomajtek i różnych codziennych czynności. Na miejscu jest praca nocna, częściowo przejmowana przez rodzinę, częściowo przez opiekunkę/opiekuna. Podopiecznego należy zaprowadzić do łazienki, pomóc się ubrać po skorzystaniu z toalety, sprawdzić, czy wymaga zmiany pieluszkomajtek i zaprowadzić z powrotem do łóżka.

Żona starszego pana wymaga również opieki. 85-latka choruje na depresję. Ze względu na osteoporozę i artrozę ma też problemy z poruszaniem się. Jej chód jest chwiejny i niepewny. Nie chce korzystać ze wsparcia chodzika. Podopieczni są absorbujący. Przez cały dzień trzeba ich mieć na oku. Ze względu na schorzenia seniorzy bywają zdezorientowani, rozkojarzeni, miewają zmienne nastroje.

Warunki mieszkaniowe

Podopieczni mieszkają w domku jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Dla opiekuna przygotowano osobny, umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Czas wolny jest zagwarantowany. Opiekun omawia pauzy z jedną z córek seniorów. Na miejscu jest rower. Nie ma zwierząt. Papierosy można palić na zewnątrz.

Poszukujemy opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego. Na zleceniu niezbędne jest posiadanie prawa jazdy. Samochód ułatwi zorganizowanie zakupów, dotarcie do lekarza, dentysty, fryzjera itp.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

Berlin. Opieka nad małżeństwem. Oferta z premią wielkanocną.

Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 504 922 687 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6491.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork