Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Berlin
  • Kod pocztowy: 14167
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznej

Podopieczna ma 90 lat, mieszka sama w domku jednorodzinnym. Ma średniozaawansowaną demencję. Tak naprawde to potrzebuje opiekunki, która pomoże jej we wszelkich czynnościach dnia codziennego. Należy dopilnować aby seniorka się umyła, dopilnować aby się ubrała, trzeba pójść z nią do toalety i dopilnować aby założyć na nowo pieluszki, zadbać o higienę intymną.  Porusza się z pomoca rolatorka a w łazience zostały zamontowane specjalne uchwyty. Podopiecznej trzeba podać posiłki, zachęcić aby powoli zjadła, napiła się, często mówi, że nie ma apetytu. Dwa razy w ciągu dnia przychodzi Pflegedienst , który podaje chorej lekarstwa. Chętnie gra w gry towarzyskie, planszowe.

 

Waerunki bytowe opiekunki

 

Do swojej dyspozycji ma obszerne pomieszczenie na poddaszu z dostępem do własnej toalety i łazienki. Jest dostęp do Internetu.Domek położony jest na obrzeżach  Berlina ale dzięki świetnej komunikacji S-Bahn i U-Bahn można szybko i sprawnie pojechac do centrum i zwiedzic pomniki historii. Szczątki muru berlińskiego, kościół ze złamaną wieżą (kośćiół pamięci) czy Gmach parlamentu Rzeszy. Z weselszych atrakcji to  Berliner ZOO ( https://www.zoo-berlin.de/de).

Czas wolny dobrze uregulowany. Rodzina podopiecznej mieszka  niedaleko, jakieś 3-10 km.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy  bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad chorym  z demencją.

Pracuj z nami bo warto, mamy dla Ciebie wiele niespodzianek

Program lojalnościowy „Dziękujemy, że jesteście z CareWork”

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5564.

Powrót do ofert pracy