Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Itzehoe
  • Kod pocztowy: 25524
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Itzehoe to najstarsze miasteczko w landzie  Szlezwik-Holsztyn na północ od Hamburga. Założone zostało w 1256 roku.  W miasteczku, które min.  jest ważnym miejscem handlowym znajduje się zamek z 809 roku oraz cenny zabytek – kościół świętego Wawrzyńca.

W tym przecudnym miasteczku mieszka nasza 91 letnia podopieczna. Z opisu opiekunki wiemy, że to prześliczny, uroczy, mały  stary domek z ogródkiem. Starsza Pani choruje na skoliozę, ma problemy z serduszkiem i jest po operacji żołądka.

Wiele czynności potrafi wykonać samodzielnie. Sama się ubiera, myje, niewielkiej pomocy wymaga w kąpieli i toalecie. Nie nosi pieluszek tylko profilaktycznie wkładki.

Często jej się kręci w głowie dlatego potrzebuje niewielkiej asekuracji podczas chodzenia. Dłuższe spacery tylko na wózku inwalidzkim. Po domku chodzi z pomocą  rolatorka. Podopieczna coraz częściej spędza czas leżąc, jest bardzo osłabiona. Niewiele waży, jest drobnej budowy.

Jak do tej pory noce były spokojne. Nie trzeba wstawać.

Podopieczna jest osobą sprawną intelektualnie, nie ma kłopotów z pamięcią. Trochę gorzej słyszy, trzeba mówić głośno i wyraźnie.

 

Opiekunka zajmuje duży pokój na górze z własną toaletą i łazienką. Internet jest bezprzewodowy.

Sklepy są w pobliżu ale można pojechać rowerem lub zrobić zakupy przy okazji spaceru z podopieczną.

Czas wolny codziennie od 13.00 do 16.00 warto zanurzyć się w ulicach tego urokliwego miasteczka i pozwiedzać.

 

Od opiekunki/opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Mile widziana osoba o „gołębim sercu”.

praca opieka Niemcy

Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6992.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork