Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bad Säckingen
  • Kod pocztowy: 79713
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej,

Starsza Pani jest od niedawna wdową, nie ma dzieci. Jest zdrowa, nie wymaga żadnej opieki. Potrafi zadbać o swoją higinę, sama się ubiera, nie nosi pieluszek, jest sprawna intelektualnie. W domu jest rolator , który pomaga jej w chodzeniu. Jest po  wymianie bioder. Jedynej pomocy potrzebuje w prowadzeniu gosopodarstwa domowego. To mieszkanie w domku wielorodzinnym.

Zadaniem opiekunki jest przygotwanie posiłków, zrobienie wspólnych zakupów, utrzymanie domu w czystości, zrobienie prania, prasowanie.

Ważne aby spędzać czas ze starszą panią, na spacerach, oglądając wspólnie telewizję, prowadząc luźne rozmowy przy kawie. Podopieczna lubi wychodzić do restauracji lub kawiarni. To miła i sympatyczna osoba. Nie należy jej ograniczać w codziennych obowiązkach, warto zaangażować ją drobne prace np. w przygotowaniu posiłków, pozwolić jej działać.

Na miejscu jest samochód z automatyczną skrzynią biegów, opiekunka korzysta z niego jadąc na zakupy lub wybierając się na przejażdżkę z podopieczną.

Czas wolny opiekunka ma codziennie po południu od 13.00 do 15.30, oraz raz w tygodniu 8 godzin lub dwa razy po 4 godziny. Do swojej dyspozycji ma własny pokój, toaletę i łazienkę.

Od opiekunki oczekujemy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Warunek konieczny : prawo jazdy z umiejętnością prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów oraz osoba nie paląca papierosy.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 008 434 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6340.

Powrót do ofert pracy