Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Böblingen
  • Kod pocztowy: 71034
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

To samotnie mieszkająca, 79 letnia pani z demencją w stopniu średniozaawansowanym. Jej ogólny stan jest stabilny. Rano i wieczorem pod okiem opiekunki sama się rozbiera ,ubiera i myje. Porusza się bez ograniczeń, nie nosi pieluszek. Samodzielnie korzysta z toalety. Lubi towarzystwo, zdarzało się, że wychodziła z domu sama do swojej koleżanki, czasami znikała na kilka godzin. Zaniepokojona opiekunka i rodzina  zareagowała ze względu na jej problemy z pamięcią i Pani już nie może sama opuszczać domu. Teraz role się odmieniły i znajoma przychodzi po podopieczną i razem wychodzą na spacer. Ogólnie jest osobą dość aktywną, lubi wychodzić do kawiarni, restauracji, robi na drutach, ogląda telewizję. Warto zaangażować ją w proste czynności domowe np. przy przygotowaniu posiłków, składaniu prania.

Na to zlecenie potrzebna jest cierpliwa, odpowiedzialna opiekunka z doświadczeniem w opiece nad pacjentami z demencją oraz dobrym niemieckim.

Opiekunka ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Toaleta i łazienka są do wspólnego użytku. To mieszkanie w centrum miasta z ładnie oszkloną werandą. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Sklepy są w pobliżu, można pójść na piechotę a na większe zakupy warto się wybrać samochodem z córką podopiecznej, która mieszka 30 km dalej.

Czas wolny uregulowany, codziennie od 13.00 do 15.00.

Na miejsce najlepiej dojechać do Stuttgartu dużym autokarem, skąd opiekunkę odbierze ktoś z rodziny.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6203.

Powrót do ofert pracy