Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Lichtenstein-Unterhausen
  • Kod pocztowy: 72805
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej,

Starsza Pani ze względu na osteoporozę i złamania kości udowych, nie jest w stanie samodzielnie się poruszać. Wymaga transferu z łóżka na krzesełko toaletowe, dzięki któremu opiekunka może zawieźć starszą Panią do toalety za potrzebą lub do kuchni na posiłek gdzie trzeba Panią przemieścić na fotel. Wymaga pomocy w codziennej toalecie; myciu, kąpieli, przebieraniu się i zakładaniu pieluszek (profilaktycznie). Jest trochę dźwigania ale są też środki pomocnicze. Specjalistyczne łóżko dla chorych, łazienka dostosowana do osób niepełnosprawnych, winda nad wanną i wózek inwalidzki. Podopieczna cierpi też na demencję w początkowym stadium, miewa stany lękowe szczególnie w nocy. Budzi się 1 do 2 razy. Elektroniczna niania w sypialni starszej Pani pomaga na czas zareagować i zapewnić wsparcie opiekunki.  Pani źle orientuje się w czasie i przestrzeni.

Codziennie rano przychodzą służby medyczne do zakładania specjalistycznych rajstop uciskowych.

Należy dopilnować aby seniorka piła odpowiednią ilość płynów. Pani jest osobą spokojną  i łagodną.

Warunki bytowe opiekuna

Do dyspozycji został przygotowany przestronny pokój i duża łazienka. Czas wolny codziennie po obiedzie od 13.00 do 15.00. Internet jest bezprzewodowy. Na miejscu jest rower a sklepy są w pobliżu. To domek jednorodzinny z ogródkiem.

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w transferze osób starszych i w chorobach demencji.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 511 45 50 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4334.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork