Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Dettingen an der Erms
  • Kod pocztowy: 72581
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Naszą podopieczną jest 82-letnia Pani, która choruje na demencję. Po śmierci męża miewa również stany depresyjne. Mocno przeżyła jego odejście. Jest jednak osobą całkowicie sprawną fizycznie. Nie ma problemów z poruszaniem się, myje i ubiera się samodzielnie. Wystarcza, że opiekunka nadzoruje Seniorkę podczas codziennych czynności i udziela jej wsparcia, gdy ta potrzebuje jej pomocy. Starsza Pani w pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Nie musi nosić wkładek, ani pieluchomajtek. Nie ma pracy nocnej. Nawet, gdy podopieczna budzi się w nocy radzi sobie samodzielnie i nie przerywa snu opiekunki.

Pani preferuje zdrową i świeżą kuchnię wegetariańską. Jest też łasuchem – lubi słodkości. Do jej ulubionych zajęć należy czytanie książek, spacerowanie i opieka nad zwierzętami – w domu jest spokojny i dobrze ułożony jamnik oraz kot. Seniorka bardzo lubi wychodzić do restauracji i kawiarni, prowadzić rozmowy. Są też wyjazdy do filharmonii, opery, czy kina. Ważne, aby opiekunka posiadała czynne prawo jazdy i podzielała pasje swojej podopiecznej. Razem mogą wtedy w ciekawy i miły sposób spędzać  czas.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu.

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jej domu jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Codzienna przerwa popołudniowa trwa od 13:00 do 15:00. Dodatkowy czas wolny jest bardzo dobrze zorganizowany oraz zawsze omawiany z góry na cały miesiąc pobytu. Papierosy można palić tylko na zewnątrz domu. Na zakupy jeździ się samochodem.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy. Mile widziana wegetarianka i miłośniczka zwierząt, która będzie podopiecznej dotrzymywać towarzystwa na co dzień oraz podczas wyjść.

To sprawdzone, atrakcyjne i dobrze zorganizowane zlecenie.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.

Premia Świąteczna 2017


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 008 434 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4844.

Powrót do ofert pracy