Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Hürth
  • Kod pocztowy: 50354
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy ?

Opiekujemy się 91-letnią panią, która choruje na demencję i ma problemy z poruszaniem się. Korzysta z pomocy chodzika. Starsza pani nie kontroluje swoich potrzeb fizjologicznych, nosi pieluchomajtki. Ma około 170 cm wzrostu i waży 70kg. Pani raczej spokojnie przesypia noce i nie wymaga pomocy opiekunki. Wymaga wsparcia podczas porannej i wieczornej toalety oraz kąpieli. Należy pomagać jej w codziennych czynnościach i przejąć obowiązki związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Pani lubi oglądać telewizję, gotować i spacerować.

Warunki mieszkaniowe oraz czas wolny

Opiekunka mieszka z podopieczną w jej domu. Do swojej dyspozycji ma pokój z dostępem do Internetu oraz osobną toaletę. Łazienka jest do wspólnego użytku. Czas wolny można spędzać poza domem. Podopieczna może pozostać przez kilka godzin bez opieki. W czasie przerwy warto wybrać się na spacer po okolicy lub pojeździć na rowerze (jest dostępny na miejscu).

Wymagania wobec opiekunki.

Wymagamy komunikatywnej znajomości języka oraz doświadczenia w opiece nad seniorami.

Opiekunka może być osobą palącą papierosy.

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2674.

Powrót do ofert pracy