Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Herrenberg
  • Kod pocztowy: 71083
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Naszą podopieczną jest 85-letnia seniorka, która ma problemy z poruszaniem się. Jej mobilność ograniczają schorzenia kręgosłupa. Chód starszej Pani jest chwiejny i niepewny. Dla bezpieczeństwa korzysta z pomocy chodzika. Wymaga pomocy podczas siadania i wstawania. Do zadań opiekunki należy również pomoc w utrzymaniu higieny osobistej seniorki, przebieraniu, pomoc po skorzystaniu z toalety. 85-latka nosi wkładki higieniczne dla pewności. Czasami niezbędna jest pomoc w nocy – głównie przy korzystaniu z toalety. Podopieczna ma słaby słuch, trzeba zwracać się do niej głośno i wyraźnie. Do jej ulubionych zajęć należy słuchanie muzyki oraz oglądanie telewizji.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Na miejscu jest również rower, z którego można korzystać w czasie wolnym lub organizując zakupy. Sklepy są blisko, w pieszym zasięgu.

Córka podopiecznej zajmuje oddzielne mieszkanie w tym samym budynku. Jest osobą aktywną zawodowo, ale popołudnia spędza w domu. Po przyjeździe na zlecenie można omówić z nią kwestie związane z czasem wolnym. Jest dzienna przerwa popołudniowa i raz lub dwa razy w tygodniu dłuższy czas na odpoczynek.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Poszukujemy osoby, która nie pali papierosów.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5214.

Powrót do ofert pracy