Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Husum
  • Kod pocztowy: 25813
  • Długość zlecenia: 6 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczny mieszka razem ze swoja żoną w domku jednorodzinnym z ogrodem. Żona podopiecznego jest w pełni samodzielna i do tego bardzo pracowita. Dba o ogród oraz dom -lubi ład i porządek. Czasami trzeba na nią uważać aby się nie przepracowała , zdaniem opiekunek za dużo na siebie bierze.

Mąż starszej Pani to osoba, która wymaga naszej opieki. Pan choruje na parkinsona, praktycznie cały drży, w ostatnim czasie doszła do tego silna demencja. Ma niewielkie problemy z orientacją w czasie i przestrzeni , nie jest agresywny, nie ma też tendencji do uciekania. Ma problemy z poruszaniem się i trzeba go asekurować. W domu jest rolator i winda przyschodowa.  Opiekun wychodzi z podopiecznym tylko na krótkie spacery, najczęściej do ogrodu, w którym jest staw z rybkami. Wszystkie czynności związane z myciem i przebieraniem wymagają pomocy opiekunki . Z toalety korzysta samodzielnie.

Noce przesypia spokojnie zazwyczaj kładzie się spać o 20.00 tej a wstaje o 8.00 rano.

Do domu przychodzi regularnie raz w tygodniu dodatkowa pomoc, to pani z polski, która jest traktowana jak członek rodziny. Robi większe zakupy i zajmuje się porządkami w domu.

W gotowaniu na co dzień pomaga żona podopiecznego na razie sprawia jej to jeszcze przyjemność.

Opiekunka ma bardzo komfortowe warunki mieszkaniowe. To mieszkanie o powierzchni 160 m2. Internet jest bezprzewodowy.

Czas wolny to najmniejszy problem. Z informacji opiekunki wiemy, że po uzgodnieniu z żoną podopiecznego można mieć czasem nawet cały dzień wolny.

Ważne kryterium !!!

Doświadczenie w opiece nad chorymi na demencję oraz bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Kontrakt obejmuje okres od 31.03 do 15.05.2019

6 tygodni w nadmorskiej miejscowości, netto za kontrakt 2180 EURpraca opieka Niemcy

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6501.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork