Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Würzburg
  • Kod pocztowy: 97082
  • Długość zlecenia: 6 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Pani ma 96 lat i spore problemy z układem ruchu. Cierpi na osteoporozę. Najbardziej dokucza jej kręgosłup i kolana. Nie trzeba jej dźwigać, wystarczy podać rękę i pomóc wstać lub usiąść. Poza tym porusza się za pomocą balkonika. Aby pokonać piętro , korzysta z windy przyschodowej. Podczas dnia odpoczywa w regulowanym fotelu. Wymaga pomocy przy myciu, prysznicu i ubieraniu. Seniorka nie nosi pieluch, profilaktycznie stosuje wkładki higieniczne. Wszelkie potrzeby fizjologiczne w ciągu dnia załatwia sama, niestety w nocy wymaga  asekuracji opiekuna. Przygotowane posiłki spożywa samodzielnie. Podopieczna, dobrze widzi, mówi i rozumie, trzeba do niej tylko głośno i wyraźnie mówić. To spokojna i cicha osoba.

Warunki bytowe opiekuna

To gościnny pokój z sofą, łóżkiem, szafą na ubrania, jest też biurko i krzesło. Opiekun ma do własnej dyspozycji prysznic i toaletę. Jest Internet. Z czasem wolnym nie ma problemu, w pobliżu mieszka i chętnie podczas nieobecności opiekuna, codziennie odwiedzają podopieczną. To dom , w którym nie pali się papierosów więc na to zlecenie powinna przyjechać osoba niepaląca.

Sklepy są w pobliżu, większe zakupy robi córka seniorki.

Oczekiwania

Od opiekuna oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz dyspozycyjności w okresie świątecznym.

Premia świąteczna w CareWork – proste zasady!

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-swiateczna-w-carework-proste-zasady/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6326.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork