Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1380 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Hemmingen
  • Kod pocztowy: 30966
  • Długość zlecenia: 6 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis seniorki

95 letnia Pani jest godna podziwu, mimo swojego wieku jest bardzo „na czasie”. Potrafi obsługiwać  komputer, skanuje, kopiuje, pisze oraz robi przelewy. Jest bardzo dokładna i lubi tzw. niemiecki porządek. Wszystkie rzeczy muszą być odkładane na to samo miejsce, nie można przestawiać  danej rzeczy gdzieś indziej. Seniorka jest osobą, której trzeba się podporządkować-uczy nawet opiekunkę jak myć czy obierać pieczarki :).

Zdrowie – cierpi na niewydolność serca a w wyniku złamania biodra, ma kłopoty z poruszaniem się. W domu jest rolator, uchwyty w łazience, specjalistyczne łóżko. Dużym wsparciem są służby medyczne, które co dzień rano przychodzą do porannej toalety i założenia rajstop uciskowych.

Pieluszki nosi profilaktycznie, w ciągu dnia korzysta z toalety a codziennie rano o 6.30 trzeba jej pomóc skorzystac z krzesła toaletowego, które stoi przy łóżku podopiecznej. Noce są spokojne ale dla bezpieczeństwa jest Babyfon oraz przycisk wzywający pomoc.

Dzień jest dokładnie zaplanowany:

Gdy służby medyczne zajmują się podopieczną, opiekunka przygotowuje śniadanie, musi być to co podopieczna zaproponuje,
-temperatura herbaty musi być też odpowiednia-przed zalaniem herbaty starsza Pani dotyka czajnik czy woda nie jest za gorąca albo za zimna,  herbatka musi być taka w sam raz ,
– po śniadaniu sprzątanie
– około 12:00 obiad -podopieczna decyduje co się je, opiekunka ma obrać ziemniaki a ona resztę sama zrobi, czyli pokrojenie w kosteczkę, doprawienie do smaku,te czynności należą do podopiecznej,
– około 12:00, drzemka 2 godziny , w tym czasie opiekunka ma przerwę
– zakupy robi córka z podopieczną, opiekunka wypisuje tylko potrzebne rzeczy na kartce
– około 15:00 podwieczorek-zielona herbata i babka oblana czekoladą- to przysmak podopiecznej
– po podwieczorku seniorka siedzi przy biurku, czyta gazety albo siedzi przed komputerem 🙂
– około 18:00 kolacja- owoce, chleb tostowy albo ciemny
– podopieczna idzie spać około 21:00-trzeba pomóc jej się rozebrać i nałożyć na szczoteczkę pastę, sama sobie myje zęby
-córka przyjeżdża w każdą sobotę tylko na 15 minut i  codziennie 2 razy

Warunki bytowe

Opiekunka  ma własny pokój, szafę, toaletkę, biurko, stolik owalny, dwa krzesła oraz łóżko.  Toaleta i łazienka do własnego użytku. Czas wolny codziennie. Jest dostęp do Internetu (WiFi).

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, powinna być osobą cierpliwą, spokojną, lubiącą ład i porządek.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 68 372 39 43 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5051.

Powrót do ofert pracy