Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Wolfschlugen
  • Kod pocztowy: 72649
  • Długość zlecenia: 3 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna w zeszłym roku przeszeła wylew. Ma niedowład lewej ręki oraz problemy z wysławianiem się. Tylko z pomocą opiekuna jest w stanie się umyć i przebrać. Jest osłabiona, niepewnie się porusza, opiekun powinien asekurować starszą Panią, podać rękę przy siadaniu i wstawaniu oraz zaprowadzić do toalety. Podopieczna nosi profilaktycznie pieluszki.

Podczas podawania posiłków należy zwrócić uwagę aby jedzenie było rozdrobnione i aby starsza Pani odpowiednio dużo piła wody i innych napoi.

Istotne jest aby mówić powoli, wyraźnie i odpowiednio głośno, Pani ma problemy ze słuchem i zrozumieniem. Wymaga sporej uwagi i zainteresowania.

Jest osobą otwartą i towarzyską. Lubi przebywać w ogrodzie, grać w gry towarzyskie, oglądać telewizję i słuchać muzyki. Uwielbia porządek, potrafi cały czas coś robić np. układać ubrania w szafie.

Na spacery wychodzi do ogrodu  asekurując się rolatorem, chętnie robi sobie przechadzkę wokół basenu, trzeba jej pilnować.

Opiekun zamieszkuje wspólnie z podopieczną w domku jednorodzinnym z ogrodem. Do swojej dyspozycji ma duży pokój, toaletę i łazienkę. Internet jest bezprzewodowy.

Na zakupy można pojechać rowerem lub samochodem. Czas wolny codziennie, podczas nieobecności opiekunki w domu jest albo pomoc domowa lub fizjoterapeuta. W piątki na weekend przyjeżdża do podopiecznej , któryś z synów.

To dom dla osób niepalących papierosy, opiekun może palić tylko na zewnątrz domu.

Od opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, prawa jazdy  i umiejętności prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów. Mile widziane zdolności kulinarne.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 61 110 07 83 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6892.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork