Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Müllenbach
  • Kod pocztowy: 56761
  • Długość zlecenia: 3 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Nasza  podopieczna choruje na cukrzycę i nietrzymanie moczu oraz ma spore problemy z poruszaniem się. Przy wzroście 177 cm waży około 135 kg. Wymaga wsparcia we wszystkich codziennych czynnościach – porannej i wieczornej toalecie, podczas ubierania i przebierania, kąpieli, wstawania i siadania, podczas zmiany pieluchomajtek. Porusza się bardzo wolno, za pomocą rollatorka. Spokojnie przesypia noce i nie budzi opiekuna.

Opiekun/ka, która podejmie się zlecenia może liczyć na spore wsparcie ze strony służb medycznych. Trzy razy w ciągu dnia seniorkę odwiedza wykwalifikowany personel, który podaje leki i insulinę. Można też zawsze polegać na uprzejmości sąsiedzkiej. Krąg znajomych często oferuje wsparcie, aby chociaż w małym stopniu ułatwić opiekunowi/ce codzienne obowiązki.

Podopieczna jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Jest bardzo lubiana przez swoich sąsiadów i ma spore grono znajomych.

Troska rodziny, znajomych i sąsiadów nie jest uporczywa. Nikt nie ingeruje w kompetencje opiekunki.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu

Opiekun/ka mieszka wraz z podopieczną w jej domu dwurodzinnym. Do swojej dyspozycji ma dwa pokoje na piętrze. Umeblowany salon oraz sypialnię. Dodatkowo osobna łazienka i toaleta. Na miejscu nie ma możliwości zorganizowania stałego dostępu do Internetu. Ewentualną opcją jest zakup sticka.

Podopieczna nie wymaga stałej obecności opiekuna/ki w domu. Można swobodnie korzystać z codziennej przerwy oraz dłuższego czasu wolnego. Wszelkie szczegóły warto omówić z osobą, która przejmuje opiekę podczas wyjść opiekuna/ki.

Na miejscu jest samochód z manualną skrzynią biegów. Ułatwia on organizację zakupów i dojazdy na wizyty u lekarza, dentysty itp.

Wymagania wobec opiekunów

Oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz czynnego prawa jazdy. Mile widziana sympatyczna i silna fizycznie osoba, która wcześniej opiekowała się osobami z nadwagą.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6053.

Powrót do ofert pracy