Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70176
  • Długość zlecenia: 2 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza Pani ma 86 lat, od roku jest wdową. Jej stan jest ciężki. Pani choruje na demencję oraz AZS atopowe zapalenie skóry ( w języku niemieckim Neurodermitis). Od dłuższego czasu jest obłożnie chora. Cała pielęgnacja jej ciała odbywa się w specjalistycznym rehabilitacyjnym łóżku, sterowanym elektronicznie. Pflegedienst (służby medyczne) przychodzą raz dziennie i pomagają w porannej toalecie, myciu włosów oraz podają lekarstwa. Starsza pani nosi pieluszki i ma założony cewnik. Noce bywają różne ale w większości przesypia je bez zakłóceń. Nie potrafi samodzielnie jeść, posiłki muszą być drobno pokrojone lub zmiksowane. Panią należy karmić i dbać aby przyjmowała odpowiednią ilość płynów. Ze względu na demencję , ma problemy z wysławianiem się. Nosi aparat słuchowy, dobrze widzi. To miła, sympatyczna i pogodna osoba.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka zamieszkuje wspólnie z podopieczną w trzypokojowym mieszkaniu. Jeden pokój jest przeznaczony dla niej. Jest kompletnie umeblowany z dostępem do balkonu. W pokoju jest telewizor oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Ponieważ podopieczna jest obłożnie chora, opiekunka ma łazienkę i toaletę do własnego użytku. Czas wolny opiekunka wykorzystuje po obiedzie  gdy podopieczna śpi. Sklepy sa w pobliżu ok. 500 m dalej. Można iść na piechotę.

Starszą panią opiekujemy się już od ponsd trzech lat, to spokojne i sprawdzone zlecenie.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego.

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2695.

Powrót do ofert pracy