Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Heikendorf
  • Kod pocztowy: 24226
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Osobą starszą wymagającą opieki jest 89 letni Pan z rozrusznikiem serca. Jego ogólny stan zdrowia jest stabilny, ale wymaga pomocy w codziennym życiu. Ma problemy z poruszaniem się, cierpi na artrozę. Porusza się za pomocą balkonika i wózka inwalidzkiego. Codziennie rano przychodzi  Pflegedienst, pomaga starszemu Panu się umyć, wykąpać i przebrać. Nie nosi pieluszek, trzeba go zaprowadzić do toalety i pomóc w rozebraniu się. Na toaletę jest nałożona nakładka ułatwiająca siadanie, a w łazience są zamontowane uchwyty i poręcze dla osób niepełnosprawnych. W mieszkaniu jest też specjalny regulowany fotel, w którym podopieczny spędza część dnia, należy mu jednak pomóc usiąść czy wstać, podając po prostu rękę, nie trzeba dźwigać. Noce są spokojne, Pan się nie budzi, przesypia je bez zakłóceń.

Nie ma też żadnej diety, przygotowane posiłki spożywa samodzielnie. Jest sprawny intelektualnie, dobrze widzi, rozumie, nie ma problemów z pamięcią, jedynie gorzej słyszy. Trzeba mówić głośno i wyraźnie. To miły, serdeczny i rozmowny człowiek, lubiący porządek. Wolny czas poświęca na czytanie i oglądanie telewizji.

Warunki bytowe i czas wolny opiekunki

Opiekunka zamieszkuje wspólnie z podopiecznym w domku jednorodzinnym z ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Zajmuje dwa pokoje, sypialnię i pokój dzienny. Do dyspozycji jest własna łazienka z prysznicem oraz toaleta. Jest dostęp do bezprzewodowego Internetu WiFi. Syn i córka podopiecznego mieszkają zaledwie 15 km dalej. W domu nie można palić papierosów, jedynie na zewnątrz. Czas wolny jest dobrze uregulowany, codziennie od 13.00 do 15.00 oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny. Warto wybrać się na spacer nad morzem i skorzystać z morskiego klimatu. Heikendorf – to gmina uzdrowiskowa w Niemczech, w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn.

Wymagania

Od opiekunki wymagamy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, powinna posiadać doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech oraz być osobą lubiącą ład i porządek.

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5543.

Powrót do ofert pracy