Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Esslingen
  • Kod pocztowy: 73734
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy ?

Nasz podopieczny to mężczyzna, po wielu operacjach głowy. Przyczyną są niezłośliwe nowotwory. Jest osobą obłożnie chorą.

Wymaga kompletnej opieki i pielęgnacji. Mycie, ubieranie, rozbieranie, zmiana pieluszek (Pan ma założony cewnik) wszystko to odbywa się w łóżku. Odżywiany jest za pomocą (PEG sonda) portu i sondy prowadzonej bezpośrednio do żołądka. Służby medyczne przychodzą raz na dwa tygodnie, kontrolują odleżynę , która utworzyła się na pięcie oraz stan pompy do odżywiania. We wtorki i piątki miedzy godziną 14-15 przychodzi ktoś do gimnastyki. Podopieczny w nocy budzi się ale czuwa nad nim żona, opiekun może spać. Żona podopiecznego nadzoruje też zażywanie lekarstw. Z informacji opiekuna wiemy, że pacjent zaczyna powoli normalnie się odżywiać (papki, zmiksowane potrawy) i pomaga w przemieszczeniu się z łóżka na wózek inwalidzki. Podopieczny mówi niewyraźnie, ma problemy z pamięcią ale dobrze widzi i słyszy. Jest osobą miłą i łagodną, lubi pooglądać telewizję i posłuchać muzyki.

Warunki bytowe opiekuna/opiekunki

Pokój, toaleta i łazienka do własnego użytku. Internet bezprzewodowy. Czas wolny: w niedzielę 8 godzin oraz codziennie od 13.00 do 15.00.

Wymagania

Od opiekuna/opiekunki osób starszych wymagamy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w transferze i pielęgnacji osób obłożnie chorych.

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/program-lojalnosciowy-dziekujemy-ze-jestescie-carework/

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6528.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork