Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1650 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Grafenau-Döffingen
  • Kod pocztowy: 71120
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczny pomimo głębokiej demencji jest bardzo spokojny, kulturalny i grzeczny.  Nie pamięta niczego np. tego, że zjadł posiłek. Opiekunka podaje regularne posiłki ale podopieczny jest bardzo szczupły, nie tyje. Starszy Pan jest samodzielny i porusza się o własnych siłach , potrzebuje jednak niewielkiej  pomocy w porannej i wieczornej toalecie. Nie nosi pieluszek, sam korzysta z toalety. Uwielbia wycieczki samochodowe szczególnie nad jezioro bodeńskie, wyjścia do restauracji i kawiarni. Chętnie rozmawia i spotyka się z bliskimi.

Podopieczna choruje na stwardnienie rozsiane. Jest również bardzo grzeczna, kulturalna i samodzielna. Ma słabość do wina, gdy przeholuje wtedy potrafi być kapryśna. Sama potrafi się umyć, ubrać, nie nosi pieluszek a noce przesypia spokojnie.

Podopieczni preferują kuchnię wegetariańską.

Dla opiekunki został przygotowany oddzielny pokój z łazienką i toaletą. Internet jest bezprzewodowy.

Sklepy są w pieszym zasięgu ale spokojnie można pojechać samochodem. Czas wolny dobrze uregulowany. Podopieczni mogą zostać sami w domu. Na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod wskazany adres. Opiekunka, która jest na miejscu wprowadzi zmienniczkę w obowiązki związane z prowadzeniem domu oraz przekaże istotne informacje dotyczące opieki nad starszym państwem.

Opiekuna decydująca się na to zlecenie, musi być osobą bardzo taktowną, kulturalną i dyskretną. Język niemiecki powinien być na poziomie bardzo dobrym. Zdarzają się dalekie podróże bez względu na pogodę wiec musi tu przyjechać opiekunka/opiekun, który naprawdę dobrze jeździ autem.

Premia Wielkanocna

Jeżeli zostaniesz na zleceniu do 26 kwietnia 2019 gwarantujemy premię w wysokości 200 EUR netto za dni świąteczne 19, 21 i 22 kwietnia.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6767.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork