Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1280 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Soest
  • Kod pocztowy: 59494
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznego

Podopieczny jest mężczyzną w wieku 90 lat. Opiekujemy się nim ponad 4 lata. jest wdowcem, mieszka sam, jego żona , którą również się opiekowaliśmy zmarła kilka lat temu. Starszy Pan ma problemy głównie z samodzielnym poruszaniem się. Trzeba mu pomagać przy wstawaniu i siadaniu, należy mu towarzyszyć przy korzystaniu z toalety aby pomóc mu się rozebrać i ubrać oraz zadbać o intymną higienę. Pieluszki nosi profilaktycznie. Podaczas dnia porusza się w wózku inwalidzkim.W domu jest winda przyschodowa, specjalne uchwyty w łazience, specjalne krzesło toaletowe,nakładka na toaletę i rekulowany fotel do odpoczynku. Często kręci mu się w głowie dlatego należy zachować szczególną ostrożność i uważać aby nie stracił równowagi i się nie przewrócił. noce przesypia spokojnie. Obecnie do Pana przychodzi dwa razy dziennie pflegedienst. Pomagają w porannej toalecie i ubieraniu, przychodza również w czasie wolnym opiekunki aby pomóć mu w skorzystaniu z toalety.

Posiłki powinny być drobno pokrojone lub z miksowane. Podopieczny mówi i rozumie wszystko bez zakłóceń. jest osobą spokojną i bezproblemową. Lubi oglądać telewizję, wychodzić na spacery a czasem nawet do restauracji lub kawiarni.

Warunki bytowe opiekunki i organizacja pracy na miejscu

Opiekunka ma wyodrębnione mieszkanie z własną łazienką i toaletą oraz dostępem do Internetu.

Opiekunka powinna na tym zleceniu dbać szczególnie o codzienna zmianę ubrań, podopiecznego, o regularną wymianę ręczników i ścierek na czyste. Robić pranie  oraz korzystać z suszarki bębnowej. Dwa razy w tygodniu robić zakupy a codziennie kupowac świeże pieczywo. Dbać o segregację śmieci. Pomagać w pielęgnacji kwiatów.  Czas wolny, codziennie od 13.00 do 15.00, w ładną pogodę można go spędzić w przydomowym ogrodzie.

Wymagania,

Od opiekunki osób starszych wymagamy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego, umiejętności prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów, na miejscu jest samochód marki Mercedes kombi. Mile widziane zamiłowanie do pielęgnacji roślin w ogrodzie. To zlecenie dla opiekunki niepalącej.

Na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod dom podopiecznego.

Premia Świąteczna !

Dodatkowa premia za Wigilię i 2 dni świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Za każdy z tych dni otrzymasz dodatek świąteczny w wysokości 85 EUR brutto.

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2100.

Powrót do ofert pracy