Szkolenie „Pomocnik opiekuna osób starszych” (Pflegehelfer in der Altenpflege) organizowane przez TÜV Akademia Polska obejmuje 200 godzin, w tym 120 godzin nauki własnej oraz 80 godzin zajęć stacjonarnych.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób bardzo dobrze znających język niemiecki. W trakcie szkolenia uczestnicy zdobywają wiedzę w zakresie higieny i żywienia osób starszych, pielęgnacji ciała, opieki nad chorym, a także podstawowych informacji dotyczących kwestii prawnych związanych z opieką, planowania opieki oraz dokumentacji medycznej. Szkolenie zakończone jest egzaminem pisemnym (test wielokrotnego wyboru).

Do końca 2014 roku szkolenie dla pomocników opiekuna osób starszych realizowane było w projekcie zamkniętym dla agencji zrzeszonych w SAZ (Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia). Opiekunki firmy CareWork wzięły udział w … edycjach tego szkolenia.

Najczęściej czytane artykuły

CareWork_FB_1200x628px-v2

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

Dla wszystkich naszych stałych współpracowników oraz dla tych osób, które zdecydują się wyjechać z nami do pracy tylko latem, mamy ofertę specjalną!

Czytaj więcej

bonus

Oferta Świąteczna 2016

Zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty! Dodatkowe 340 EUR brutto może być Twoje!

Czytaj więcej

opiekunka_elzbieta_chudzinska1080

Różowy balonik

Pani Elżbieta Chudzińska pochodzi z Kaszub. Z rodziną mieszka w Trójmieście. Pewnego dnia, gdy jej dzieci były już dorosłe postanowiła tak jak mąż… wypłynąć.

Czytaj więcej

bonus

Bonus za pracę w Wielkanoc 2017

Proponujemy bonus w wysokości 85 euro brutto za pracę w każdy z wyżej wymienionych dni. Łącznie można otrzymać aż 255 euro brutto extra!

Czytaj więcej

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork