FAMILY BUSINESS to film dokumentalny, który pokazuje intymną więź powstającą między dwiema, obcymi sobie rodzinami – polską i niemiecką.

Jowita jedzie do Niemiec, aby opiekować się 88–letnią Anne i odciążyć jej pracującą córkę. W Polsce rodzina Jowity będzie dzięki temu mogła kontynuować budowę domu, a jej małoletnia córka wreszcie będzie miała swój pokój.

W praktyce tworzeniu się nowych relacji towarzyszą tarcia. Sytuacja dla obu stron jest nowa i obca. Pierwotna decyzja, która dla wszystkich miała być korzystna, prowadzi do powstania nowych nieoczekiwanych zależności, które film stopniowo uwidacznia.

Autorką filmu jest Christiane Büchner. W charakterze konsultantów udział w tworzeniu filmu wzięli Werner Tigges i Michael Gomola z firmy CareWork.
Informacje dodatkowe oraz fragment filmu dostępne są na stronie http://www.buechnerfilm.de/family-business/articles/family-1.html

Najczęściej czytane artykuły

CareWork_FB_1200x628px-v2

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

Dla wszystkich naszych stałych współpracowników oraz dla tych osób, które zdecydują się wyjechać z nami do pracy tylko latem, mamy ofertę specjalną!

Czytaj więcej

bonus

Oferta Świąteczna 2016

Zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty! Dodatkowe 340 EUR brutto może być Twoje!

Czytaj więcej

opiekunka_elzbieta_chudzinska1080

Różowy balonik

Pani Elżbieta Chudzińska pochodzi z Kaszub. Z rodziną mieszka w Trójmieście. Pewnego dnia, gdy jej dzieci były już dorosłe postanowiła tak jak mąż… wypłynąć.

Czytaj więcej

bonus

Bonus za pracę w Wielkanoc 2017

Proponujemy bonus w wysokości 85 euro brutto za pracę w każdy z wyżej wymienionych dni. Łącznie można otrzymać aż 255 euro brutto extra!

Czytaj więcej

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork