Od 2005 roku zajmujemy się profesjonalnie opieką nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.

Szacunek dla drugiej osoby, solidność oraz zaufanie to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy, zapewniając bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję naszym klientom.

Stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników, szerzenie wiedzy na temat opieki oraz ciągłe doskonalenie działań organizacyjnych pozwala nam wyznaczać trendy, które są wzorem jakości dla innych.

Marka CareWork jest synonimem jakości. Kreujemy standardy w branży opiekuńczej. Poprzez stały rozwój firmy wzmacniamy naszą pozycję na rynku, gwarantujemy naszym pracownikom stabilne miejsce pracy oraz godne wynagrodzenie. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych współpracowników- wyślij zgłoszenie.

Pod marką CareWork działają wspólnie firmy GKT i CareWork.

Misja i wizja

Najczęściej czytane artykuły

CareWork_FB_1200x628px-v2

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

Dla wszystkich naszych stałych współpracowników oraz dla tych osób, które zdecydują się wyjechać z nami do pracy tylko latem, mamy ofertę specjalną!

Czytaj więcej

bonus

Oferta Świąteczna 2016

Zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty! Dodatkowe 340 EUR brutto może być Twoje!

Czytaj więcej

opiekunka_elzbieta_chudzinska1080

Różowy balonik

Pani Elżbieta Chudzińska pochodzi z Kaszub. Z rodziną mieszka w Trójmieście. Pewnego dnia, gdy jej dzieci były już dorosłe postanowiła tak jak mąż… wypłynąć.

Czytaj więcej

bonus

Bonus za pracę w Wielkanoc 2017

Proponujemy bonus w wysokości 85 euro brutto za pracę w każdy z wyżej wymienionych dni. Łącznie można otrzymać aż 255 euro brutto extra!

Czytaj więcej

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork