Od 2005 roku zajmujemy się profesjonalnie opieką nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.

Szacunek dla drugiej osoby, solidność oraz zaufanie to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy, zapewniając bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję naszym klientom.

Stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników, szerzenie wiedzy na temat opieki oraz ciągłe doskonalenie działań organizacyjnych pozwala nam wyznaczać trendy, które są wzorem jakości dla innych.

Marka CareWork jest synonimem jakości. Kreujemy standardy w branży opiekuńczej. Poprzez stały rozwój firmy wzmacniamy naszą pozycję na rynku, gwarantujemy naszym pracownikom stabilne miejsce pracy oraz godne wynagrodzenie. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych współpracowników- wyślij zgłoszenie.

Pod marką CareWork działają wspólnie firmy GKT i CareWork.

Najczęściej czytane artykuły

CareWork_FB_1200x628px-v2

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

Dla wszystkich naszych stałych współpracowników oraz dla tych osób, które zdecydują się wyjechać z nami do pracy tylko latem, mamy ofertę specjalną!

Czytaj więcej

bonus

Oferta Świąteczna 2016

Zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty! Dodatkowe 288 EUR netto może być Twoje!

Czytaj więcej

bonus

Bonus za pracę w Wielkanoc 2017

Proponujemy bonus w wysokości 85 euro brutto za pracę w każdy z wyżej wymienionych dni. Łącznie można otrzymać aż 255 euro brutto extra!

Czytaj więcej

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Niczym skok na głęboką wodę…”

Przedstawiamy wywiad z Panią Krystyną Nowak z Bydgoszczy, która od 10 lat pracuje jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Czytaj więcej