Dyskusja na temat „Alt sein und alt werden, Rund-um-Betreuung” („Być i stawać się osobą starszą, wszystko o opiece”) z udziałem Wernera Tiggesa , współwłaściciela CareWork (wówczas GKT – Serwis)

Uczestnicy dyskusji:

Werner Tigges, pedagog socjalny i współwłaściciel GKT-Serwis.

Dagmar Dieckhoff, która pracuje w opiece ambulatoryjnej i jest w zarządzie Niemieckiego Związku Zawodowego Zawodów Pielęgniarskich (Deutscher Berufsverband für Pflegeberufe).

Uwe Brucker ze służby medycznej (Medizinischen Dienst) przy Kasie Chorych (Krankenkasse), która kontroluje jakość usług opieki świadczonych w domach starości oraz przez służby ambulatoryjne.

Sven Kuntze, dziennikarz, który dla potrzeb swojego filmu „Alt sein auf Probe” („Być starym na próbę”) przeprowadził się na sześć tygodni do Domu Seniora „Rosenpark” w Kolonii.

Emisja: 18.06.2008, godz. 20:00

Czas: 30 min

Najczęściej czytane artykuły

CareWork_FB_1200x628px-v2

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

Dla wszystkich naszych stałych współpracowników oraz dla tych osób, które zdecydują się wyjechać z nami do pracy tylko latem, mamy ofertę specjalną!

Czytaj więcej

bonus

Oferta Świąteczna 2016

Zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty! Dodatkowe 340 EUR brutto może być Twoje!

Czytaj więcej

opiekunka_elzbieta_chudzinska1080

Różowy balonik

Pani Elżbieta Chudzińska pochodzi z Kaszub. Z rodziną mieszka w Trójmieście. Pewnego dnia, gdy jej dzieci były już dorosłe postanowiła tak jak mąż… wypłynąć.

Czytaj więcej

bonus

Bonus za pracę w Wielkanoc 2017

Proponujemy bonus w wysokości 85 euro brutto za pracę w każdy z wyżej wymienionych dni. Łącznie można otrzymać aż 255 euro brutto extra!

Czytaj więcej

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork