„Ze względu na rodzaj projektu zmuszeni jesteśmy szukać głównych bohaterów filmu tuż przed rozpoczęciem zdjęć, ale biorąc pod uwagę dotychczas dobrze układającą się współpracę z Carework/ GKT-Serwis, mamy nadzieję, że wszystko się uda” – mówi autorka scenariusza i reżyserka filmu Christiane Büchner. Projekt wspierali merytorycznie Werner Tigges i Dominica Tigges. Oboje są dyplomowanymi pedagogami socjalnymi oraz uznanymi ekspertami w dziedzinie opieki z dużym doświadczeniem zawodowym w doradzaniu rodzinom i osobom starszym.

Dzięki finansowemu wsparciu, którego udzieliły MEDIA oraz Filmstiftung NRW / Produktion 2, a także dzięki kooperacji z polską firmą Lava Films w Łodzi, film dokumentalny „Family Business” może stać się świadectwem szczególnych relacji ponadnarodowych.

Trailer filmu „Family Business”

Czas: ok. 10 min

Najczęściej czytane artykuły

CareWork_FB_1200x628px-v2

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

Dla wszystkich naszych stałych współpracowników oraz dla tych osób, które zdecydują się wyjechać z nami do pracy tylko latem, mamy ofertę specjalną!

Czytaj więcej

bonus

Oferta Świąteczna 2016

Zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty! Dodatkowe 340 EUR brutto może być Twoje!

Czytaj więcej

opiekunka_elzbieta_chudzinska1080

Różowy balonik

Pani Elżbieta Chudzińska pochodzi z Kaszub. Z rodziną mieszka w Trójmieście. Pewnego dnia, gdy jej dzieci były już dorosłe postanowiła tak jak mąż… wypłynąć.

Czytaj więcej

bonus

Bonus za pracę w Wielkanoc 2017

Proponujemy bonus w wysokości 85 euro brutto za pracę w każdy z wyżej wymienionych dni. Łącznie można otrzymać aż 255 euro brutto extra!

Czytaj więcej

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork