Film dokumentalny „Family Business” w kooperacji z CareWork/GKT-Serwis

Dzięki finansowemu wsparciu, którego udzieliły MEDIA oraz Filmstiftung NRW / Produktion 2, a także dzięki kooperacji z polską firmą Lava Films w Łodzi, film dokumentalny „Family Business” może stać się świadectwem szczególnych relacji ponadnarodowych.

Czytaj więcej

Deutsche Fernsehpreis 2011 (Niemiecka Nagroda Telewizyjna 2011) - nominacja

45-letnia Bogumiła Kołpowska pochodzi z Polski. Posługuje się innym językiem i dorastała w zupełnie odmiennym środowisku niż pani Ilse Gohlke. Bogumiła Kołpowska sama wychowywała swoje dzieci, więc dobrze wie, z czym wiąże się praca i opieka. Ze względu na brak wykształcenia zawodowego praca ze starszymi ludźmi jest jej jedyną szansą na zarobienie pieniędzy na zachodzie.

Czytaj więcej

Reportaż w telewizji WDR

„Altenhilfe auf Polnisch” („Pomoc starszym po polsku”) Film zrealizowany przez Katharinę Kiecol przy aktywnej współpracy z CareWork (wówczas GKT-Serwis) i Diakonii Ruhr-Hellweg

Czytaj więcej

ARD-Exclusiv, „Pflegerin mit Herz” („Opiekunka z sercem”)

Film Ute Jurkovics zrealizowany przy aktywnej współpracy z CareWork (wówczas GKT – Serwis)

Czytaj więcej

ZDF, 37 Grad Plus

Dyskusja na temat "Alt sein und alt werden, Rund-um-Betreuung" („Być i stawać się osobą starszą, wszystko o opiece”) z udziałem Wernera Tiggesa , współwłaściciela CareWork (wówczas GKT – Serwis)

Czytaj więcej

Film „24 Stunden Pflege und Betreuung” („24 godziny pielęgnacji i opieki”)

Przykład z życia codziennego. Rodzina, osoba wymagająca opieki i opiekun mają głos i opowiadają o swoich doświadczeniach.

Czytaj więcej

„Ein Engel für Opa” („Anioł dla dziadka”)

Wsparliśmy chętnie ten projekt, ponieważ uważamy, że powstało już wystarczająco wiele filmów, które pokazują wszystko jednowymiarowo - wyłącznie ze złej albo tylko z dobrej strony.

Czytaj więcej

Najczęściej czytane artykuły

CareWork_FB_1200x628px-v2

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

Dla wszystkich naszych stałych współpracowników oraz dla tych osób, które zdecydują się wyjechać z nami do pracy tylko latem, mamy ofertę specjalną!

Czytaj więcej

bonus

Oferta Świąteczna 2016

Zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty! Dodatkowe 340 EUR brutto może być Twoje!

Czytaj więcej

opiekunka_elzbieta_chudzinska1080

Różowy balonik

Pani Elżbieta Chudzińska pochodzi z Kaszub. Z rodziną mieszka w Trójmieście. Pewnego dnia, gdy jej dzieci były już dorosłe postanowiła tak jak mąż… wypłynąć.

Czytaj więcej

bonus

Bonus za pracę w Wielkanoc 2017

Proponujemy bonus w wysokości 85 euro brutto za pracę w każdy z wyżej wymienionych dni. Łącznie można otrzymać aż 255 euro brutto extra!

Czytaj więcej

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork