Wakacje zaplanuj już dziś

Współpracujących z nami opiekunów osób starszych w Niemczech zachęcamy do udziału w akcji wakacyjnego premiowania, dzięki której poza należnym wynagrodzeniem otrzymać można dodatkowy bonus w wysokości 100 lub nawet 150 euro netto. Już dziś otwórzcie swoje kalendarze i zaplanujcie lato tak, aby znaleźć w nim zarówno czas na pracę, jak i na odpoczynek.

Do udziału w akcji „Nawet 150 euro netto premii za prace w wakacje” uprawnione są wszystkie osoby, które zdecydują się na pracę z CareWork. Bez względu na to, czy już kiedyś wyjeżdżały z nami do Niemiec, czy też będzie to nasze pierwsze wspólne zlecenie.

Aby uzyskać prawo do wypłaty premii wystarczy w terminie od 15 lipca do 15 września 2019 roku przepracować na zleceniu (lub zleceniach) odpowiednią liczbę dni. Do otrzymania premii w wysokości 100 euro netto wystarczy 30 dni kalendarzowych pracy. Jeśli chcesz, żeby na Twoje konto wpłynął bonus w kwocie 150 euro, musisz przepracować co najmniej 50 dni kalendarzowych. Wybór należy do Ciebie!

To nie musi być jeden wyjazd

Ułatwieniem w uzyskaniu premii jest prosta zasada – praca nie musi być nieprzerwana. Możemy więc zdecydować się na jedno dłuższe zlecenie (trwające co najmniej 30 lub 50 dni), lub kilka krótszych, o ile po zsumowaniu dni pracy łącznie osiągną one liczbę równą lub wyższą określonym powyżej pułapom. Zastrzegamy jednak, że premie nie łącza się. Jedna osoba może otrzymać tylko jeden bonus, w wysokości 100 lub 150 euro netto. Uwaga! Za pracą krótszą niż 30 dni nie przysługuje wypłata części premii.

Czy warto? Decyzja należy do współpracujących z nami opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech. My możemy tylko zachęcać i nagradzać. Choć pogoda pracy nie sprzyja pamiętajmy, że dla naszych podopiecznych starość to codzienność, nie bierze urlopu na wakacje.

Szczegółowe informacje o premii za pracę w wakacje uzyskać można w naszych oddziałach, a wszystkie zasady znajdziecie w regulaminie.

Premia wakacyjna 2019 – regulamin dla opiekunów

Zapraszamy!

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork