Szanowni Państwo,

W dniu 2 lipca br. na Ranczu „Osowa Sień” (w pobliżu Wschowy) odbędzie się pierwszy w tym roku Rodzinny Piknik CareWork.

Zaczynamy o 13.00!

Wszyscy nasi opiekunowie razem z rodzinami są serdecznie zaproszeni do udziału w tym wydarzeniu.

Zapewniamy muzykę na żywo, wiele atrakcji dla dzieci, pyszne jedzenie oraz transport z Poznania.

Wspaniała zabawa gwarantowana!

Osoby zainteresowane piknikiem prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie

do 23 czerwca br. na adres ewawrzyniak@carework.pl

Informacji telefonicznej udziela oddział we Wschowie tel. 65 520 47 18

Wszystkich, którzy z różnych względów nie mogą się z nami spotkać 2 lipca we Wschowie, już dzisiaj serdecznie zapraszamy na kolejny Rodzinny Piknik CareWork, który odbędzie się już wkrótce, bo 2 września br. we wsi Kolonowskie w woj. opolskim.

 

 

Piknik CareWork

Fotolia.pl © JiSign

Po co Rodzinny Piknik CareWork?

Mamy ogromną nadzieję, że przybędą Państwo na zorganizowaną przez nas zabawę jak najliczniej. Na co dzień nie mamy zbyt wielu szans na spokojną rozmowę, a spotkania twarzą w twarz zdarzają się nam bardzo rzadko. Chcemy wykorzystać Rodzinny Piknik CareWork jako okazję do poznania się bliżej i spędzenia razem czasu w mniej zobowiązujący, radosny sposób.

W ubiegłym roku organizowaliśmy zabawę w Kolonowskich połączoną razem z maratonem rowerowym Dobrodzieńska Seta. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych współpracowników. Wzięło w niej łącznie udział 142 osoby. Niektóre osoby nie mogły niestety być na pikniku, ponieważ w tym czasie przebywały na zleceniu w Niemczech.  Ze względu na takie sytuacje w tym roku zdecydowaliśmy się na organizację pikników w dwóch terminach. Pikniki odbędą się na początku i na końcu wakacyjnego sezonu urlopowego. Chcemy, żeby jak najwięcej osób wzięło udział w tych imprezach. Jesteśmy przekonani, że dwa terminy pozwolą nam lepiej dopasować się do Państwa planów wyjazdowych.

Mamy nadzieję, że organizowane w tym roku pikniki staną się dla Państwa nie tylko okazją do spotkania z naszymi pracownikami biurowymi, ale także do poznania się nawzajem z innymi opiekunkami!