Jest czas na pracę i czas na relaks.

Właśnie dlatego, już 2 września br. (w sobotę) zapraszamy wszystkie pracujące z nami opiekunki i wszystkich opiekunów, a także ich rodziny – bez względu na wiek – na kolejny Rodzinny Piknik CareWork, który odbędzie się na Przystani Amazonka (Ziaja Kajaki) w miejscowości Kolonowskie, ul. 1 Maja (most), woj. opolskie.

Rodzinny Piknik CareWork kajaki

Fotolia.pl © Picture-Factory

Wszystkich aktywnych serdecznie zaczynamy już o godzinie 10.00 na spływ kajakowy po rzece Mała Panew. Atrakcje dla osób, które wolą stały ląd (i tych, które pomyślnie ukończą spływ) ruszają w samo południe, punktualnie o 12.00.

Zapewniamy:

  • kajaki dla uczestników spływu,
  • kiełbaski i karkówka z grilla, frytki, piwo/napoje bezalkoholowe,
  • gry i konkursy,
  • świetną muzykę,
  • wiele atrakcji dla dzieci, m.in. malowanie twarzy, zwierzątka z baloników, liczne zabawy i konkursy oraz specjalną wizytę gości z Disney Land,
  • bezpłatny transport autokarowy z Gliwic do Kolonowskich i z powrotem,
  • mnóstwo humoru i dobrą zabawę!

Wspólną zabawę zakończymy około godziny 18.00.

Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w pikniku lub pikniku i spływie kajakowym prosimy o zgłaszanie się w nieprzekraczalnym terminie do 21 sierpnia br.

Zgłoszenia przyjmuje p. Małgosia Sołtys telefonicznie pod numerem 32 336 90 60 lub na e-mail msoltys@carework.pl 

UWAGA! Ilość kajaków ograniczona!

Piknik CareWork impreza dla opiekunek

Fotolia.pl © JiSign

Po co Rodzinny Piknik CareWork?

Jest to już drugi piknik w tym roku. Pierwszy odbył się 2 lipca br. w Osowej Sieni. Pikniki stanowią przede wszystkim fantastyczną okazję do spotkania się i porozmawiania zarówno z pracownikami biurowymi CareWork, jak i z innymi opiekunami. Warto rozmawiać, wymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami. Jest też okazją do bliższego poznania się i nawiązania mniej formalnych relacji. Nasi opiekunowie często pracują w Niemczech w niezbyt oddalonych od siebie miejscowościach. Mamy nadzieję, że nić relacji zawiązana na pikniku być może zaowocuje także kontaktami w Niemczech, w trakcie pobytu na zleceniu. Czasami w Niemczech jest ciężko. Potrzeba świadomości, że gdzieś niedaleko znajduje się inna opiekunka z firmy, z którą można się spotkać. Mamy nadzieję, że Rodzinne Pikniki będą dla Państwa okazją do nawiązania takich relacji.

Sprawdź również: