Za nami już półmetek wakacji i połowa przygotowań do Dobrodzieńskiej Sety. Uczestnicy trenują i dbają o kondycję, bo przed nimi nie lada wyzwanie – 100 km w czasie maratonu trzeba przejechać w czasie mniejszym niż 5 godzin.

Z dumą informujemy, że w Dobrodzieńskiej Secie poza naszymi opiekunkami i pracownikami administracyjnymi udział wezmą także szefowie CareWork.

Poniżej przedstawiamy ich bliżej i zamieszczamy zdjęcia!

Szefowie CareWork

MG-e1470223512942Michael Gomola jest jednym z założycieli i współwłaścicielem CareWork.

Prywatnie uwielbia gotować i spędzać aktywnie czas z rodziną, np.  na rowerze. Jego hobby to morsowanie i podróżowanie, najchętniej motorem. W Dobrodzieńskiej Secie pojedzie razem ze swoją żoną Małgosią.

GK-e1470226010148Grzegorz Kalla jest jednym z założycieli i współwłaścicielem CareWork.

Z branżą opiekuńczą związany jest od 12 lat.

Wolny czas stara się spędzać aktywnie.

 

 

 

W następnym tygodniu przekażemy szczegółowe informacje dotyczące pikniku CareWork, na który serdecznie zapraszamy wszystkich naszych pracowników administracyjnych oraz współpracujących z nami opiekunów i opiekunki razem z rodzinami!

Przyjedź, spotkaj się z nami, porozmawiaj.

Zapraszamy Cię razem z całą rodziną!

Piknik CareWork to przede wszystkim okazja, żeby się spotkać. Na co dzień mamy ze sobą kontakt głównie przez telefon. Dotyczy to naszych opiekunów, ale także pracowników firmy, którzy są pracują w oddziałach na terenie kilku, oddalonych od siebie. Chcemy się spotkać, żeby porozmawiać, pobyć razem, zobaczyć się i w mniej formalnej atmosferze dowiedzieć się o sobie czegoś więcej. Mamy nadzieję, że piknik będzie dla naszych opiekunów świetną okazją, żeby poznali bliżej nie tylko pracowników biurowych, ale także innych opiekunów. Wspólne spotkania to nie tylko możliwość wymiany doświadczeń, ale także szansa na nawiązanie koleżeńskich znajomości, może nawet przyjaźni.

Wiemy, że dla wielu osób czas spędzany w Polsce jest bezcenny ze względu na kontakt z rodziną. Nie chcemy Wam go zabierać, dlatego zapraszamy Was na piknik razem z Waszymi bliskimi. Przyjedźcie, a my postaramy się, żeby to było miłe wydarzenie zarówno dla Was, jak i dla Waszych bliskich.