Szanowni opiekunowie, drogie opiekunki CareWork!

Serdecznie zapraszamy Was razem z rodzinami na Piknik CareWork, który organizujemy 11 września br. na Przystani Amazonka (Ziaja Kajaki) w miejscowości Kolonowskie, ul. 1 Maja (most), woj. opolskie.

Przed Piknikiem – kibicowanie dla chętnych! O 10.00 rano rusza Rajd Rowerowy Dobrodzieńska Seta. Przypominamy, że w drużynie CareWorka pojedzie aż 18 osób!

Program Pikniku rodzinnego CareWork:

od 13.00 zbieramy się na przystani – na rozgrzewkę muzyka i tańce w namiocie, coś na ząb, rozmowy o wszystkim i niczym
14. 30 oficjalne rozpoczęcie Pikniku, start zawodów, zabaw i konkursów dla małych i dużych
16.00 wielkie powitanie naszej drużyny rajdowej i wspólne zdjęcie
do 18.00 (albo troszkę dłużej) bawimy się razem i podjadamy pyszności z grilla.

ZAPEWNIAMY:

– kiełbaski i karkówka z grilla, frytki, piwo/napoje bezalkoholowe,
– transport z i do PKP w Lublińcu,
– dobrą zabawę.

Szczegółowe informacje dotyczące pikniku, dojazdu i zapisy pod numerem telefonu 32 336 90 60.
Zapraszamy do zgłoszeń – ilość miejsc ograniczona! Termin zgłoszeń: do 31 sierpnia 2016. Dla zainteresowanych możliwość organizacji spływu kajakowego we własnym zakresie. Informacje można uzyskać dzwoniąc na numer 505 055 922 i na stronie www.ziaja-kajaki.pl

piknik CareWork dla opiekunek i rodzin

Dlaczego warto przyjechać na Piknik CareWork?

Zawsze warto się spotkać i porozmawiać. Na pikniku będą nie tylko pracownicy biurowi ze wszystkich oddziałów CareWork w Polsce, ale także wspaniałe grono naszych opiekunów. Zapraszamy szczególnie osoby z niezbyt długim stażem w opiece, które mogą skorzystać z doświadczenia osób dłużej pracujących w zawodzie. To będzie wspaniała okazja, żeby porozmawiać o pracy w Niemczech, kontaktach z podopiecznymi i ich rodzinami, a także o współpracy z firmą CareWork. I to wszystko z pierwszej ręki – od naszych najbardziej doświadczonych opiekunów.

Praca w opiece to przede wszystkim ludzie – ci, którzy opieki potrzebują; ci, którzy tą opiekę sprawują; a także ci, którzy to wszystko organizują i łączą jednych z drugimi. To nie jest typowy biznes nastawiony na przepływ gotówki, sprzedaż, zysk, obrót… To jest praca, w której liczy się człowiek i ten, który opieki wymaga, i ten, który się nim opiekuje. Jako firma właśnie te wartości chcemy pielęgnować.