Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Pikniku Rodzinnego CareWork, który odbył się 11 września br. na Przystani Amazonka w miejscowości Kolonowskie (woj. opolskie). W pikniku wzięło udział łącznie 142 osoby!!! W drużynie CareWork w Dobrodzieńskiej Secie pojechały aż 24 osoby. Nasza drużyna była najliczniejsza spośród wszystkich teamów, które brały udział w maratonie. Szczegółowy raport z wyścigu i zdjęcia z pikniku prześlemy już wkrótce!

Dzisiaj zapraszamy serdecznie do oglądania krótkiego filmu z imprezy:

Autor filmu: Ania Kalla

Pierwsze wrażenia po pikniku

Przede wszystkim było wspaniale! Fantastyczna pogoda, która dopisała stanowiła wynagrodzenie za te wszystkie pochmurne dni tego lata. Było ponad 30 stopni ciepła! Humory dopisywały i wszyscy bawili się świetnie. Tak jak wspomnieliśmy wyżej – było nas łącznie 142 osoby, co stanowi imponujący wynik. Zwłaszcza, że organizowaliśmy piknik po raz pierwszy. Jeszcze raz wszystkim Państwu oraz każdemu z osobna serdecznie dziękujemy za przybycie na nasze spotkanie!

Były konkursy, zabawy, mnóstwo śmiechu, tańce. Nie zabrakło także miłych, serdecznych rozmów. Bardzo nas to cieszy, bo w końcu po to się spotkaliśmy 🙂 Bardzo wielu opiekunów chwaliło nasz pomysł, wyrażając nadzieję, że spotkania będą kontynuowane. Zarząd firmy wstępnie wyraził akceptację tego pomysłu i obiecał organizację podobnej imprezy w przyszłym roku.

Rajd Dobrodzieńska Seta był również wielkim wydarzeniem. Drużyna CareWork była najliczniejsza spośród wszystkich startujących grup. Nasi kolarze wykazali się heroicznym wręcz wysiłkiem jadąc 100 km w wielkim skwarze. Było naprawdę ciężko, ale wszyscy dojechali do mety. Serdecznie im gratulujemy odwagi do startu w wyścigu i ogromnej woli walki, która mimo trudności nie pozwoliła zrezygnować przed metą. Czekamy na oficjalne wyniki, które pozwolą nam obliczyć, jaką kwotę przeznaczamy ostatecznie na cel charytatywny. Zostanie on wybrany po naradzie wśród osób startujących w wyścigu.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy! Naszym opiekunom i opiekunkom, którzy poświęcili swoją wolną niedzielę w kraju na na spotkanie z nami oraz wszystkim członkom rodzin, którzy razem z nimi przyjechali, żeby spotkać się z nami. Mamy nadzieję, że za rok będzie nas jeszcze więcej!

Sprawdź również: