Drodzy opiekunowie i opiekunki CareWork!

Za niecały miesiąc wielki dzień w naszym CareWork-owym życiu: w niedzielę 11 września br. spotykamy się na Pikniku CareWork, a nasza drużyna startuje w maratonie rowerowym Dobrodzieńska Seta!

Opiekunki CareWork wezmą udział w maratonie rowerowym Dobrodzieńska Seta!

Sabina Rędzina opiekunka CareWork

Pani Sabina Rędzina

Niezmiernie cieszy nas start dwóch Pań, które na co dzień zajmują się osobami starszymi w Niemczech.

Są to: Pani Maria Abramowicz i Pani Sabina Rędzina.

Pani Sabina Rędzina pracuje z nami od 2011 roku i należy do nowego pokolenia opiekunek – młodych osób, które podejmując pracę w opiece poprawiają m. in. swoje kwalifikacje językowe w praktycznym kontakcie z niemieckimi seniorami i ich rodziną. Nasi podopieczni cenią Panią Sabinę w pracy nie tylko za fachową pomoc, ale także za powiew młodzieńczej energii wnoszony do ich codzienności oraz promienny uśmiech.

Maria Abramowicz opiekunka CareWork z synem Piotrem

Pani Maria Abramowicz z synem Piotrem

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 Pani Maria Abramowicz współpracuje z CareWork od 2015 roku. Zgłosiła chęć udziału w rajdzie, ponieważ bardzo wzruszył ją cel naszego przedsięwzięcia i historia Pani Zdzisławy Budzyń. Jest opiekunką z wieloletnim doświadczeniem w pracy w opiece w Niemczech i bardzo dobrze wie, jak trudna jest praca za granicą. Pozytywna i empatyczna osoba, która potrafi dać potrzebującym wiele od siebie.

Pani Maria namówiła do udziału w maratonie swojego syna Piotra.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym zawodnikom w trakcie rajdu Dobrodzieńska Seta! Rozpoznacie ich po koszulkach z logo CareWork! Rajd startuje 11 września o godzinie 10.00 z rynku w Dobrodzieniu.

Przypominamy, że nasz piknik odbędzie się w miejscowości Kolonowskie, na Przystani Amazonka (Ziaja Kajaki). Na wszystkich czeka pyszne jedzenie, napoje dla ochłody, fantastyczna muzyka oraz wspaniałą atmosfera. Dobra zabawa gwarantowana! Nie zabraknie także naszych pracowników, którzy już dzisiaj cieszą się na możliwość spędzenia czasu z naszymi cudownymi opiekunami.

Ty też przyjedź na Piknik CareWork!

Zapraszamy serdecznie całe rodziny! Zgłoszenia na Piknik przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie 31 sierpnia pod numerem telefonu 32 336 90 60.

Stopka1