Maraton rowerowy Dobrodzieńska Seta z CareWork opieka

Fotolia.pl © Alex White

Maraton rowerowy Dobrodzieńska Seta gromadzi kolejnych uczestników drużyny CareWork!

Do wyścigu zgłosiła się p. Sabina Rędzina z Rudy Śląskiej, a p. Maria Abramowicz z Tarnowskich Gór zadeklarowała, że razem z nią pojedzie także jej syn Piotr.

Razem mamy już 13 osób w drużynie! To wielka radość dla nas i zapraszamy wszystkich do kolejnych zgłoszeń! Ponieważ kilka osób zastanawia się jeszcze nad startem w naszym wyścigu, zadecydowaliśmy, że przedłużamy czas na zgłoszenie udziału swojego lub bliskiej osoby do 30 czerwca br. 

Dlaczego zbieramy zgłoszenia już teraz?

Wiele osób pyta nas, skąd ten pośpiech z zapisami. Maraton rowerowy Dobrodzieńska Seta odbędzie się przecież dopiero 11 września br., a my już teraz zbieramy zgłoszenia do drużyny CareWork….

Robimy to z bardzo prostej przyczyny – chcemy członków naszej drużyny zachęcić do dobrego przygotowania się do startu w rajdzie. Przejechać 100 km w czasie 5 godzin to wyzwanie. Bez przygotowania jest to niemożliwe i grozi kontuzją, dlatego zachęcamy do zgłoszeń i zapisów już teraz.

Do rajdu jest jeszcze 3 miesiące, a to czas wystarczający, żeby potrenować, złapać trochę formy i z sukcesem zakończyć wyścig. Wystarczy regularnie jeździć rowerem 2-3 razy w tygodniu, żeby znacząco poprawić swoją kondycję. Treningi i odcinki nie muszą być długie. Zamiast jechać do sklepu samochodem lub  autobusem lepiej weź rower i przejedź się! W weekend możesz zaplanować małą wycieczkę rowerową poza miejsce swojego zamieszkania. Wystarczy 10 km w jedną stronę, żeby zobaczyć coś nowego, rozkoszować się pięknem przyrody i cudowną pogodą, którą mamy za oknem.

A jeżdżenie na rowerze to same plusy:

  • ruch zmniejsza ryzyko raka i cukrzycy,
  • sprawia, że Twoje serce i płuca są w lepszej formie,
  • lepiej radzisz sobie ze stresem i problemami,
  • jeśli bolą Cię stawy, to najlepszy sport dla Ciebie,
  • chudniesz!

Wierzymy, że maraton rowerowy Dobrodzieńska Seta jest dla każdego, kto przez najbliższe 3 miesiące zrobi coś dla siebie i zacznie 2-3 razy w tygodniu jeździć na rowerze, nawet na krótkich odcinkach.

Przypominamy, że zgłoszenia telefoniczne przyjmuje p. Szymon Ratajczak pod nr 61 662 10 81. Można także przesłać zgłoszenie na adres e-mail newsletter@carework.pl .

Czekamy na Twoje zgłoszenie! 

 

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork