Uwaga! Ogłaszamy koniec „papierologii”! Już teraz opiekunki i opiekunowie mogą korzystać ze specjalnej aplikacji CareWork. Za jej pośrednictwem uzupełnisz i wyślesz do nas wszystkie te formularze, z którymi dotychczas trzeba było iść na pocztę. Będzie łatwiej, szybciej i ekologicznie. Przekonaj się już dziś.

Aplikacja CareWork – co umożliwia?

Od dziś będzie prościej – z aplikacją CareWork!Praca opiekunów osób starszych w Niemczech wymaga od Was wielu poświęceń. Ułatwiamy, jak umiemy i właśnie dlatego uruchomiliśmy aplikację CareWork. Za jej pośrednictwem:

  • uzupełnisz i wyślesz formularz „Protokół wypełnionych czynności DE”;
  • uzupełnisz i wyślesz formularz „Oświadczenie o ilości godzin (dystrybucja)”;
  • uzupełnisz i wyślesz formularz „Informacja o czynnościach (pośrednictwo)”;
  • za pośrednictwem opcji „Chcę wyjechać” poinformujesz nas, o odpowiadającym Ci terminie zlecenia;
  • dzięki opcji „Kontakt” dasz nam znać, że chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili.

W CareWork doskonale rozumiemy, że związana z Waszą pracą biurokracja może przytłaczać. Cóż, na przepisy prawa wpływu nie mamy, ale możemy sprawić, żeby wszystkie te procedury były trochę prostsze. Jednym z najbardziej denerwujących Was obowiązków jest konieczność regularnego wypełniania i wysyłania do nas licznych formularzy. Wiadomo, na pocztę nie zawsze chce się iść, skrzynka pocztowa też jakoś nie po drodze, a i drzew szkoda na cały ten papier…

Teraz nie będziemy marnować ani Waszego czasu, ani papieru. Wszystkie konieczne formularze łatwo i szybko wypełnisz i wyślesz za pomocą naszej aplikacji. Co więcej, nawet nie będziesz musiał o tym pamiętać – na Twój numer telefonu wysyłać będziemy smsy, które przypomną Ci o konieczności wysłania konkretnego dokumentu.

Aplikacja CareWork – jak to działa?

Nasz nowy system uzupełniania dokumentów dostępny jest na komputerze (poprzez stronę internetową https://app.carework.pl) oraz na telefonach komórkowych (smartfonach). Aby z niej skorzystać przede wszystkim musisz mieć login i hasło. Są one przyznawane każdej osobie indywidualnie, a zrobić może to tylko pracownik CareWork. Dlatego zadzwoń do nas już dziś i zgłoś chęć skorzystania z aplikacji – Twój login i hasło dostaniesz od nas smsem.

Kiedy będziesz już mieć login i hasło, możesz od razu używać aplikacji na komputerze. Jeśli chcesz, aby działała także na telefonie, musisz pobrać ją z Google Play lub App Store. Szczegółowe informacje, jak to zrobić, znajdziesz w zamieszczonej poniżej instrukcji. Chętnie pomogą Ci także nasi pracownicy – zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem!

Aplikacja CareWork – instrukcja dla użytkowników

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork