Chcielibyśmy poinformować, że w dniu wczorajszym zostały wykonane ostatnie przelewy wynagrodzeń dla osób, które współpracowały z naszą firmą we wrześniu. Pieniądze najpóźniej jutro powinny znaleźć się na Państwa kontach.

Jednocześnie informujemy, że dla osób, które przepracowały we wrześniu świadcząc usługi opiekuńcze w Niemczech, wynagrodzenie za wrzesień było wypłacone w ostatni czwartek tj. 5 października. Osoby te powinny mieć wypłatę na swoim koncie już na początku tego tygodnia. W drugiej kolejności przelano wynagrodzenia za usługi świadczone w Polsce.

Najczęściej czytane artykuły

CareWork_FB_1200x628px-v2

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

Dla wszystkich naszych stałych współpracowników oraz dla tych osób, które zdecydują się wyjechać z nami do pracy tylko latem, mamy ofertę specjalną!

Czytaj więcej

bonus

Oferta Świąteczna 2016

Zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty! Dodatkowe 340 EUR brutto może być Twoje!

Czytaj więcej

opiekunka_elzbieta_chudzinska1080

Różowy balonik

Pani Elżbieta Chudzińska pochodzi z Kaszub. Z rodziną mieszka w Trójmieście. Pewnego dnia, gdy jej dzieci były już dorosłe postanowiła tak jak mąż… wypłynąć.

Czytaj więcej

bonus

Bonus za pracę w Wielkanoc 2017

Proponujemy bonus w wysokości 85 euro brutto za pracę w każdy z wyżej wymienionych dni. Łącznie można otrzymać aż 255 euro brutto extra!

Czytaj więcej