Uwaga opiekunki i opiekunowie osób starszych w Niemczech! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną! Premia za święta może być Twoja!

Święta to wyjątkowy czas w roku i każdy chciałby spędzić je z bliskimi. Niestety wiele osób starszych w Niemczech nie może liczyć na swoje rodziny i dlatego potrzebna jest praca polskich opiekunek i opiekunów również w tym czasie.

Drogie opiekunki i opiekunowie!

Doceniamy Wasze poświęcenie i gotowość do niesienia pomocy osobom starszym. W polityce naszej firmy kierujemy się zasadą, że za ciężką pracę należy się godziwa płaca, a za pracę w święta należy się premia za święta.

Opłacane dodatkowo święta to w sumie 3 dni: Wielki Piątek, Niedziela Wielkanocna i Poniedziałek Wielkanocny. Osobom, które zdecydują się pracować w tym czasie oferujemy dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 85 euro brutto za każdy dzień.

Łącznie daje to premię za święta w wysokości 255 euro brutto dla każdego, kto będzie pracował w Wielkanoc!

Premia za święta wypłacana będzie razem z wynagrodzeniem za marzec.

 Zapraszamy opiekunki i opiekunów osób starszych zainteresowanych pracą w Wielkanoc do kontaktu z nami!

Przy okazji Świąt Bożego Narodzenia na naszym facebookowym profilu pojawiły się głosy osób, które deklarują, że za żadne pieniądze nie podejmą pracy w święta i krytykują osoby, które chcą zająć się niemieckimi seniorami w święta. W odpowiedzi na te głosy chcielibyśmy podkreślić, że praca w święta to kwestia indywidualnego wyboru. Są w Niemczech osoby starsze, które potrzebują opieki w święta i jest wiele osób w Polsce, dla których dodatkowe pieniądze z premii świątecznej mogą stanowić rozwiązanie niektórych problemów lub stanowić znaczące wsparcie.

Prosimy o wyrozumiałość i wzajemny szacunek!

 

Sprawdź również: