Firma CareWork – lider w branży opieki nad osobami starszymi – serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do udziału w praktycznym szkoleniu koncentrującym się na technikach transferu osób leżących. Szkolenie odbędzie się w Lesznie i jest skierowane zarówno do osób, które zawodowo zajmują się opieką nad osobami niesamodzielnymi lub niepełnosprawnymi, jak i do tych z Państwa, którzy troską otaczają swoich najbliższych.

Terminy i zapisy na szkolenie

Szkolenie „Techniki transferu osoby leżącej” przeprowadzone zostanie przez dyplomowanego fizjoterapeutę i będzie miało przede wszystkim wymiar praktyczny. Oznacza to, że uczestniczące w nim osoby nie tylko zobaczą, jak powinno się podnosić i przenosić osobę starszą, a także pomagać jej podczas wstawania, ale także będą miały okazję zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce. Dzięki temu, pod czujnym okiem specjalisty z dziedziny fizjoterapii, nauczą się podejmowania wskazanych czynności w taki sposób, aby chronić swoje własne zdrowie oszczędzając przy tym kręgosłup.

Szkolenie przeprowadzone zostanie w oddziale CareWork w Lesznie (64-100 Leszno, ul. Dworcowa 6, tel. +48 65 511 45 50) . Osoby zainteresowane szkoleniem mogą wybrać dogodny dla siebie termin, spośród trzech zaplanowanych edycji:

  • 17 marca 2018 roku,
  • 14 kwietnia 2018 roku oraz
  • 12 maja 2018 roku.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat!

Koszt udziału w szkoleniu to 49,90 PLN. Wszystkim osobom, które zdecydują się na udział w dowolnej jego edycji i wniosą opłatę na dwa dni przed rozpoczęciem szkolenia oferujemy specjalną cenę promocyjną – tylko 19,90 PLN.

Dla współpracujących z CareWork opiekunek i opiekunów osób starszych mamy dobrą informację. Dla nich udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.

Szczegółowych informacji o szkoleniu udzielają pracownicy naszego biura w Lesznie. W tym samym miejscu przyjmujemy także zapisy. Zapraszamy do kontaktu: CareWork Leszno, ul. Dworcowa 6, 64-100 Leszno, tel. +48 65 511 45 50.

zdrowy kręgosłup szkolenie

Fotolia.pl © CLIPAREA.com

Zadbaj o swój kręgosłup!

Statystyki zdrowotne wskazują, że aż 90% osób po 40-tym roku życia skarży się na problemy z kręgosłupem. Co więcej, problem ten nie dotyczy jedynie osób w średnim wieku. Na dolegliwości, schorzenia i bóle związane z układem kostnym cierpi także 72% ludzi młodych. Najczęstszym problemem jest ból pleców (63%), szyi (53%), ramion (38%) oraz nadgarstków (33%).

Tak duży odsetek osób borykających się z bólami kręgosłupa wynika przede wszystkim z naszego trybu życia. Wśród opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych problemem są przede wszystkim przeciążenia. Wynikają one z braku umiejętności takiego transferu podopiecznych, który pozwala na uniknięcie degradacji własnego zdrowia. Przypominamy – specjalistyczna wiedza z zakresu transferu osoby leżącej nie tylko pozwoli Ci zatroszczyć się o własną kondycję i samopoczucie, a także sprawi, że wykonywane czynności będą znacznie łatwiejsze i będą wymagać od Ciebie dużo mniej wysiłku!

Polecamy!

 

Sprawdź również: