Przewozy busami dla opiekunek to doskonała alternatywa dla przejazdów autokarowych, organizowanych przez dużych przewoźników. Przejazdy autokarowe sprawdzają się przede wszystkim w przypadku osób, które pracują na zleceniach w dużych miastach. Wszystkie duże firmy mają przystanki w Kolonii, Stuttgarcie czy w Monachium. Dużo gorzej jest z dotarciem do mniejszych miejscowości. Dla opiekunów, którzy podejmują pracę w mniejszych miejscowościach dojazd z dużego miasta do domu podopiecznego często stanowi problem. Podobnie jest z opiekunami, którzy pracują na przedmieściach dużych miast. Dotarcie z centrum nie zawsze jest łatwe.

Przewozy busami dla opiekunek CareWork

Podróż do Niemiec jest dla wielu osób bardzo uciążliwa. W trosce o naszych opiekunów i w odpowiedzi na zgłaszane zainteresowanie przewozami „od drzwi do drzwi” (tzw. „door to door”) podjęliśmy współpracę z firmą przewozową Champion. „Od drzwi do drzwi” oznacza, że nasz opiekun ZAWSZE jest odbierany spod swojego domu i dowożony jest bezpośrednio pod adres podopiecznego, którym będzie się zajmować. Jest to oferta idealna dla osób, które cenią komfort i nie lubią tułać się ze swoimi bagażami po dworcach czy to w Polsce, czy w Niemczech.

Oferta firmy Champion skierowana jest do wszystkich naszych opiekunów, mieszkających na terenie Polski w województwach śląskim, opolskim i dolnośląskim.

Przewozy realizowane są mikrobusami 9-osobowymi marki Mercedes Sprinter, Ford Traffic oraz Renault Traffic. Przejazdy powrotne z Niemiec realizowane są w godzinach wieczornych.

Dodatkowo dla naszych opiekunów, którzy nie chcą wydawać swoich pieniędzy na bilet, mamy ofertę, dzięki której nie będą musieli czekać na zwrot gotówki wydanej na bilet. Wystarczy, że przy ustalaniu szczegółów dotyczących zlecenia zadeklarują naszemu pracownikowi, że chcą jechać busem z firmą Champion i zlecą nam opłacenie biletu. My zarezerwujemy dla nich bilet i opłacimy całą należność.

Nie musisz wykładać swojej gotówki, żeby dojechać na zlecenie w Niemczech. Nie czekaj na zwrot  – zleć nam zamówienie i opłacenie biletu!

Więcej informacji  firmie na stronie www.championtravel.pl

Sprawdź również:

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork