Nawet 340 EUR brutto dodatkowo!

Wiemy, że święta w rodzinnym gronie to ta chwila w roku, na którą wiele osób czeka z utęsknieniem. Wiemy, że spędzanie Wigilii z dala od domu dla wielu opiekunek i opiekunów osób starszych to ciężkie, emocjonalne chwile. Niestety wiemy też, że osoby starsze w Niemczech potrzebują opieki przez okrągły rok… Nie można zostawić ich samych…

Nikt tak jak Ty – opiekunko i opiekunie osób starszych – nie zdaje sobie sprawy z tego, że starość, choroba i niepełnosprawność nie znikną w tym szczególnym czasie. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy już zadeklarowali, że zostaną u boku swoich podopiecznych w okresie świątecznym. I zapraszamy niezdecydowanych opiekunów i opiekunki osób starszych oraz tych, którzy jeszcze nigdy nie wyjeżdżali do pracy w opiece – jeśli masz taką możliwość, wyjedź z CareWork do pracy w Wigilię, Boże Narodzenie i Nowy Rok! To nie muszą być długie wyjazdy a korzyści finansowe są wymierne!

Bonus za pracę

W CareWork każda osoba, która zdecyduje się wyjechać na zlecenie w okresie świątecznym, otrzymuje bezwarunkowy i taki sam bonus.
Premia świąteczna za pracę w Wigilię, Boże Narodzenie i Nowy Rok to 85 EUR brutto za każdy z tych dni, czyli łącznie aż 340 EUR brutto! Wypłacamy premię bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Premię za pracę  w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia wypłacamy razem z wypłatą za grudzień na początku stycznia, a premię za pracę w Nowy Rok – razem z wypłatą za styczeń na początku lutego.

Premię wydasz, kiedy chcesz i na co chcesz. Możesz nawet zorganizować Sylwestra w środku lata!

Podkreślamy – u nas w CareWork nie ma żadnych dodatkowych warunków uzyskania premiowanego wynagrodzenia za pracę w opiece w Niemczech w Święta i Nowy Rok.

W naszej firmie doceniamy osoby, która decydują się poświęcać ważne rodzinne chwile na rzecz okazania wsparcia najbardziej potrzebującym seniorom. Gwarancja uzyskania premii świątecznej zawarta jest więc w każdej podpisywanej z opiekunkami i opiekunami osób starszych w Niemczech umowie. Mamy stałe, takie same zasady dla wszystkich współpracowników CareWork.

U nas zawsze wiesz, ile zarobisz i możesz być pewien, że świąteczne bonusy (te bożonarodzeniowe i te wielkanocne) dostaniesz na jasnych zasadach.

Skontaktuj się z nami

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork