Uwaga opiekunowie i opiekunki, którzy chcą spędzić Święta Bożego Narodzenia w domu:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą noworoczną ofertą!

Okres Bożego Narodzenia to dla wszystkich wyjątkowy czas. Wiele osób nie wyobraża sobie spędzania świąt poza domem, z dala od najbliższych – małżonka, rodziców, dzieci, wnuków. Wspólna wigilia i świąteczne dni w gronie rodziny to dla nich absolutna konieczność. To naturalne i zrozumiałe, ale nic nie szkodzi, żeby wyjechać na zlecenie tuż po świętach. Wszystkie osoby, które zamierzają w święta być w Polsce serdecznie zapraszamy do wyjazdu z nami tuż po okresie Bożego Narodzenia – po 27 grudnia br.

W przypadku takiego wyjazdu osobom, które zdecydują się pracować z nami gwarantujemy dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 85 euro brutto za pracę w dzień świąteczny tj. w Nowy Rok. 

Uważamy, że za ciężką pracę należy się godziwa płaca, a za pracę w święta należy się płaca extra! Premia dla opiekunek i opiekunów, którą wypłacamy z racji pracy w Nowy Rok jest bez żadnych „gwiazdek” i uwag „małym druczkiem”!

Premia dla opiekunek i opiekunów za pracę w Nowy Rok będzie wypłacana razem z pensją za miesiąc styczeń 2016 r., tj. zaraz na początku lutego 2016 r. (kurs euro z dnia 29 stycznia 2016 r.).

Zapraszamy do kontaktu opiekunów i opiekunki osób starszych w Niemczech zainteresowanych podjęciem pracy bezpośrednio po świętach!

Nasza firma rzeczywiście wypłaca premię dodatkową. Otrzymasz równowartość 85 euro brutto, bez obniżania podstawy wynagrodzenia i bez nakładania dodatkowych obwarowywań. Pieniądze te wypłacamy nie tylko opiekunkom, które pracują z nami od dawna, ale także tym osobom, dla których będzie to pierwszy wyjazd z naszą firmą. Przypominamy, że nie musi być to długi wyjazd – premię otrzymasz także w przypadku, jeśli trafisz na krótkoterminowe zlecenie.

Polecamy ciekawy artykuł o sztuczkach, jakie stosują agencje opiekuńcze, które wbrew obietnicom nie wypłacają rzetelnie premii świątecznej: Święta, święta! Ach, jakie piękne oferty!

Oferta noworoczna jest uzupełnieniem naszej świątecznej oferty, która pozwala zarobić 340 euro brutto extra!

 

Sprawdź również: