Lubicie, kiedy dodatkowe pieniądze wpadają Wam na konto? My bardzo 🙂 Mamy nadzieję, że właśnie taką niespodzianką będzie dla Was 1000 PLN netto, które możecie od nas otrzymać w bardzo łatwy sposób.

Jak je zdobyć? Już wyjaśniamy!

Bonus za znajomości

Wszystkim współpracującym z nami opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech oferujemy dodatkową premię w wysokości 1000 PLN netto. Aby ją zdobyć, wystarczy wśród swoich bliższych lub dalszych znajomych znaleźć osobę, która także chciałaby podjąć współpracę z CareWork.

Kogo szukamy? Kogoś takiego jak Wy! Osób znających język niemiecki w stopniu co najmniej komunikatywnym, empatycznych i gotowych do pomocy osobom starszym. Mile widziane będzie także doświadczenie w opiece, choćby nad kimś z własnej rodziny. W CareWork bardzo zależy nam na tym, aby nasze opiekunki i nasi opiekunowie zawsze byli tak dobrymi współpracownikami, jak dotychczasowa kadra. Wierzymy też, że sumienne i odpowiedzialne osoby znają innych ludzi o takich samych cechach, pożądanych i poszukiwanych w branży opiekuńczej, która cały czas się rozrasta. Seniorów wymagających wsparcia przybywa, a ręce do pracy wciąż są potrzebne. Aby dotrzeć do możliwie najlepszych współpracowników CareWork premiuje znajomości!

Jak to działa?

Bardzo prosto. Wystarczy polecić współpracę z nami znajomej lub znajomemu i poprosić go, aby podczas kontaktu z dowolnym oddziałem CareWork zaznaczył, że chciałby z nami pracować z Waszego polecenia. Jeśli zatrudnimy taką osobę, Wam pozostanie tylko poczekać na finansowe efekty polecenia.

Pierwszych pozytywnych rezultatów spodziewać możecie się już po 60 dniach pracy osoby z polecenia na zleceniu w Niemczech. W tym okresie zasilimy Wasze konto bankowe pierwszą częścią premii za polecenie w łącznej wysokości 600 PLN netto. Jeśli osoba, której nas poleciliście, przepracuje na tym lub innym zleceniu w Niemczech jeszcze 60 dni, Wy otrzymacie 400 PLN netto. Łącznie będzie można cieszyć się premią za polecenie w wysokości 1000 PLN netto!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie premii 1000+ i zasad jej wypłacania, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Polecajcie CareWork! Warto!

Premia 1000 dla opiekunek CareWork

 

Sprawdź również:

 

 

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork