Może jesteśmy trochę zbyt uporządkowani, ale dla osób starszych w Niemczech ważne jest zapewnienie ciągłej opieki. Już teraz, kiedy większość opiekunek jest myślami przy menu na Wigilię trzeba pomyśleć, co dalej 🙂

Dział Obsad informuje, że od 9 grudnia przygotowujemy zmiany i obsady, które rozpoczynają się pomiędzy 03 a 10 stycznia 2016 r. Są wolne miejsca m.in. w Stuttgarcie, Grevenbroich, Plaidt, Bonn i w innych miastach. Opiekunom i opiekunkom, którzy zrobili przerwę w pracy na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok podpowiadamy, że największy wybór ofert pracy jest przed świętem Trzech Króli. 

Jeżeli ktoś chciałby popracować przez premiowany dodatkowym wynagrodzeniem Nowy Rok, to są 4 ostatnie wolne zlecenia. Rozpoczynają się od 28 grudnia. Do wyboru są następujące miasta: Neckarbischofsheim, Stuttgart, Gräfelfing k. Monachium i Schuttertal. Przypominamy, że za Nowy Rok płacimy tak, jak za inne dni świąteczne tj. 85 EUR brutto.

Zainteresowani? Zapraszamy do kontaktu!

Wielkanoc w CareWork

Przy okazji informacja dla tych opiekunów i opiekunek, którzy lubią planować długofalowo terminy wyjazdów do pracy w Niemczech, a jeszcze nie zajrzeli do kalendarzy na przyszły rok.

Wielkanoc w 2016 roku w Polsce przypada na 27 marca (niedziela) i 28 marca (poniedziałek). Niemcy świętują Ostern trochę dłużej – już 25 marca 2016 r (piątek) jest dniem świątecznym – Karfreitag. Podjęcie z nami pracy w opiece w Niemczech w okresie Wielkanocy jest premiowane podobnymi stawkami jak praca w czasie Bożego Narodzenia.

Za każdy dzień świąteczny, także za Wielki Piątek można otrzymać 85 EUR brutto. Łącznie za święta wielkanocne możliwa jest premia w wysokości 255 EUR brutto. Premia ta nie ma żadnych „kruczków” i dopisków „małym druczkiem”. Jest dla wszystkich naszych opiekunów, którzy w okresie wielkanocnym będą na zleceniu w Niemczech. Nie ma znaczenia ani okres zlecenia, ani okres Twojej dotychczasowej współpracy z CareWork.

Zapraszamy także osoby, które jeszcze z nami nie współpracowały. Mamy nadzieję, że krótkie zlecenie przekona Was do współpracy z naszą firmą i z naszymi kompetentnymi oraz sympatycznymi pracownikami. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami dłużej 🙂

 

Sprawdź również: