Uwaga opiekunowie i opiekunki osób starszych w Niemczech!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą świąteczną ofertą!

Okres świąteczny obejmuje 4 dni: 24-26 grudnia i 1 stycznia. Osobom, które zdecydują się pracować w tych dniach oferujemy dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 85 euro brutto za każdy dzień. Łącznie można otrzymać więc 340 euro brutto extra!

Drodzy opiekunowie i opiekunki osób starszych w Niemczech! Za ciężką pracę należy się godziwa płaca, a za pracę w święta należy się płaca extra! Zapraszamy do współpracy szczególnie osoby zainteresowane wyjazdem od 1 grudnia wraz z okresem Świąt Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem.

Zapraszamy opiekunów i opiekunki osób starszych w Niemczech zainteresowanych pracą w święta do kontaktu!

Praca w opiece z premią

Zdajemy sobie sprawę, że Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, który każdy najchętniej spędziłby z własną rodziną. Nie brak jednak seniorów, którzy w tym czasie mimo wolnych dni nie mogą liczyć na wsparcie ze strony własnej rodziny. Oni potrzebują także w tym okresie pomocy opiekuna lub opiekunki osób starszych w Niemczech.

Osobom, które w tym czasie zdecydują się na wyjazd chcemy podziękować i pokazać, że doceniamy ich poświęcenie i gotowość do pomocy osobom starszym w okresie świątecznym. Poza zwykłym „dziękuję” chcemy przekazać także dodatek pieniężny. Osobom, które zdecydują się na pracę w dniach 24 – 27 grudnia br. dodatek za trzy dni świąteczne w wysokości 255 euro brutto wypłacimy z wynagrodzeniem za grudzień. Premia za prace w dniu 1 stycznia (Nowy Rok) w wysokości 85 euro brutto będzie wypłacana razem z wypłatą za styczeń 2016.

Łącznie daje to 340 euro brutto dla każdego opiekuna i opiekunki osób starszych w Niemczech, którzy podejmą pracę w okresie świątecznym!

Na naszym profilu na Facebooku pojawiły się głosy opiekunek, które mówią, że za żadne pieniądze nie podejmą pracy w święta. Ludzie ci krytykują osoby, które decydują się na takie rozwiązanie. Komentując te opinie chcemy powiedzieć, że jest to kwestia indywidualnego wyboru. Wielu seniorów potrzebuje opieki na święta i jest wiele osób, dla których dodatkowe pieniądze z premii świątecznej mogą stanowić znaczącą kwotę.

Prosimy o wzajemny szacunek i wyrozumiałość, szczególnie w kontekście Świąt Bożego Narodzenia.

CareWork - opiekunki osób starszych w Niemczech

Sprawdź również: