premia dla opiekunek osób starszych

Fotolia.pl © Marco2811

Wakacje już za nami i zaczynamy powoli przygotowywać się do kolejnego okresu urlopowego czyli Bożego Narodzenia. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą świąteczną ofertą dla opiekunów osób starszych!

Za ciężką pracę należy się godziwa płaca, a za pracę w święta należy się płaca extra!

Okres świąteczny obejmuje 4 dni: 24-26 grudnia i 1 stycznia. Osobom, które zdecydują się pracować w tych dniach oferujemy dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 85 euro brutto za każdy dzień. Łącznie można otrzymać więc prawie 340 euro brutto extra!

Mamy aktualnie dostępne bardzo różne oferty pracy. Proponujemy zarówno normalne 2-3 miesięczne pobyty obejmujące okres Świąt i Nowego Roku, jak i możliwość wyjazdu do Niemiec na 2 tygodnie w tym newralgicznym okresie. Opiekunowie mogą również wyjechać np. od listopada wraz z okresem Świąt Bożego Narodzenia, ale wrócić do Polski przed Sylwestrem, albo wyjechać po Świętach na Nowy Rok i zostać np. na 2 miesiące.

Wypłata premii za pracę w okresie świątecznym

Już dziś możemy poinformować, że wypłata premii za pracę w Wigilię i dwa dni Świąt Bożego Narodzenia nastąpi razem z wypłatą wynagrodzenia za grudzień, tj. na początku stycznia. Wypłata premii za pracę w Nowy Rok będzie połączona razem z wypłatą wynagrodzenia za styczeń i nastąpi na początku lutego. 

Pamiętaj! Pracując z nami:

  • masz jasne zasady wypłaty przysługujących Ci premii dodatkowych,
  • nie musisz niesprawiedliwie długo czekać na wypłatę premii, na którą już zapracowałaś będąc w pracy w dniu świątecznym,
  • masz gwarancję, że premia trafi do Ciebie bez wypełnienia żadnych specjalnych wymagań poza pracą w dni świąteczne wskazane powyżej.

W naszej pracy cenimy sobie uczciwość i rzetelność. Takiej postawy oczekujmy od naszych opiekunów w ich pracy z osobami starszymi w Niemczech, ale sami także w naszej codziennej pracy reprezentujemy te wartości. Właśnie dlatego pracując z CareWork możesz mieć pewność, że przysługujące Ci pieniądze zostaną Ci w całości i terminowo wypłacone. Jeśli te kryteria są dla Ciebie ważne, zgłoś się do nas!

Sprawdź również: