Z czym kojarzą się wakacje? Na pewno z wyjazdami. Może nie koniecznie tymi do pracy, ale zapewniamy – z nami połączycie przyjemne z pożytecznym i to z dodatkowym bonusem. Zdecydujcie się na 30 lub 50 dni pracy z CareWork i odbierzcie premię, która na pewno przyda się podczas letnich wojaży. Jak to zrobić?

Wakacje zaplanuj już dziś

Współpracujących z nami opiekunów osób starszych w Niemczech zachęcamy do udziału w akcji wakacyjnego premiowania, dzięki której poza należnym wynagrodzeniem otrzymać można dodatkowy bonus w wysokości 100 lub nawet 150 euro netto. Już dziś otwórzcie swoje kalendarze i zaplanujcie lato tak, aby znaleźć w nim zarówno czas na pracę, jak i na odpoczynek.

Do udziału w akcji „Nawet 150 euro netto premii za prace w wakacje” uprawnione są wszystkie osoby, które zdecydują się na pracę z CareWork. Bez względu na to, czy już kiedyś wyjeżdżały z nami do Niemiec, czy też będzie to nasze pierwsze wspólne zlecenie.

Aby uzyskać prawo do wypłaty premii wystarczy w terminie od 15 lipca do 14 września 2018 roku przepracować na zleceniu (lub zleceniach) odpowiednią liczbę dni. Do otrzymania premii w wysokości 100 euro netto wystarczy 30 dni kalendarzowych pracy. Jeśli chcesz, żeby na Twoje konto wpłynął bonus w kwocie 150 euro, musisz przepracować co najmniej 50 dni kalendarzowych. Wybór należy do Ciebie!

To nie musi być jeden wyjazd

Ułatwieniem w uzyskaniu premii jest prosta zasada – praca nie musi być nieprzerwana. Możemy więc zdecydować się na jedno dłuższe zlecenie (trwające co najmniej 30 lub 50 dni), lub kilka krótszych, o ile po zsumowaniu dni pracy łącznie osiągną one liczbę równą lub wyższą określonym powyżej pułapom. Zastrzegamy jednak, że premie nie łącza się. Jedna osoba może otrzymać tylko jeden bonus, w wysokości 100 lub 150 euro netto. Uwaga! Za pracą krótszą niż 30 dni nie przysługuje wypłata części premii.

Czy warto? Decyzja należy do współpracujących z nami opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech. My możemy tylko zachęcać i nagradzać. Choć pogoda pracy nie sprzyja pamiętajmy, że dla naszych podopiecznych starość to codzienność, nie bierze urlopu na wakacje.

Szczegółowe informacje o akcji „Nawet 150 EURO NETTO premii za pracę w wakacje” uzyskać można w naszych oddziałach, a wszystkie zasady znajdziecie w regulaminie.

Regulamin akcji „Nawet 150 EURO NETTO premi za pracę w wakacje”

Zapraszamy!

Sprawdź również: