Czy znasz wspaniałe osoby, takie jak Ty? Osoby, które potrafią odpowiedzialnie i z sercem zaopiekować się seniorami?  Chcesz mieć pewność, że zmiennik / zmienniczka będą pracować z takim samym zaangażowaniem jak Ty?

Dzięki bardzo dobrej jakości usług opiekuńczych, świadczonych przez naszych współpracowników i pracowników (dziękujemy!), ciągle powiększa się grono niemieckich klientów zainteresowanych opiekunkami i i opiekunami osób starszych właśnie z CareWork. Poszukujemy ciepłych, życzliwych i odpowiedzialnych ludzi, którzy znają język niemiecki oraz chcą i potrafią pomagać osobom starszym. Znasz takich? Poleć im współpracę z nami!

Dobra rekomendacja ma u nas wymierną  wartość –  600 PLN „na rękę” (830 PLN brutto).

Procedura jest prosta:

  1. Polecasz naszą firmę znajomej osobie.
  2. Ona dzwoni do nas i podaje Twoje imię i nazwisko, jako osoby polecającej.
  3. Jeśli polecona przez Ciebie osoba zostanie przez nas zatrudniona, to po 60 dniach jej pracy, wpłacamy 600 PLN na Twoje konto.

 

Nie ma żadnych gwiazdek, kruczków prawnych i tekstów małym druczkiem. Wszystko jest jasno określone w umowie.

Polecając nas zyskujesz nie tylko wpływ na konto bankowe – zyskujesz również wpływ na to, z kim będziesz pracować, kto będzie razem z Tobą dalej budował w Niemczech dobrą opinię opiekunek i opiekunów osób starszych z CareWork!

Uwaga! Oferta jest skierowana do osób posiadających umowy zawarte z firmami GKT i CareWork, działającymi wspólnie pod marką CareWork.

600+ newsletter

 

Najczęściej czytane artykuły

CareWork_FB_1200x628px-v2

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!

Dla wszystkich naszych stałych współpracowników oraz dla tych osób, które zdecydują się wyjechać z nami do pracy tylko latem, mamy ofertę specjalną!

Czytaj więcej

bonus

Oferta Świąteczna 2016

Zapraszamy do skorzystania z naszej świątecznej oferty! Dodatkowe 288 EUR netto może być Twoje!

Czytaj więcej

bonus

Bonus za pracę w Wielkanoc 2017

Proponujemy bonus w wysokości 85 euro brutto za pracę w każdy z wyżej wymienionych dni. Łącznie można otrzymać aż 255 euro brutto extra!

Czytaj więcej

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Niczym skok na głęboką wodę…”

Przedstawiamy wywiad z Panią Krystyną Nowak z Bydgoszczy, która od 10 lat pracuje jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Czytaj więcej