Firma Sindbad, organizująca przewozy autokarowe, poinformowała nas, że z dniem 6 lipca 2017 r. (czwartek) zmianie ulegnie miejsce przystankowe w miejscowości PADERBORN. Nowe miejsce wsiadania i wysiadania pasażerów to:

Autohof Mönkeloh, obok ARAL – Borchener Str. 334a

Nowe miejsce przystankowe znajduje się w odległości ok. 5 kilometrów od dotychczasowego przystanku.

Praca za granicą? Czas na podróż

Praca w opiece w Niemczech – co chyba trudno nazwać jakąkolwiek niespodzianką – wiąże się z koniecznością zaplanowania przejazdu do jednego z wielu miast i miasteczek położonych u naszych zachodnich sąsiadów. Jak się do tego zabrać?

Zbadaj grunt

Na początek na pewno trzeba sprawdzić, gdzie dokładnie leży miejscowość, do której wyjeżdżamy. Duże miasta jak Frankfurt, Hamburg czy niemiecka stolica Berlin nie sprawią nam trudności, inaczej może być z mniejszymi miasteczkami i wioskami. Upewnijmy się, jaki to region (land) i zlokalizujmy najbliższe miejscu przeznaczenia duże miasto. Pomoże to w planowaniu podróży, gdyż większość przewoźników właśnie je obiera sobie za cel trasy. Następnie szczegółowo zapoznajmy się z ofertami firm przewozowych. Znajdźmy taką, która jest atrakcyjna cenowo i pozwoli nad dostać się albo bezpośrednio do miejsca pracy, albo do pobliskiej miejscowości. W tym drugim przypadku warto także sprawdzić, czy do docelowej lokalizacji dotrzemy autobusem lub pociągiem oraz zawczasu upewnić się, jaki będzie koszt tego transportu i mieć przygotowana odpowiednią kwotę.

Zdaj się na specjalistów z CareWork

Jeśli planowanie podróży wiąże się dla Ciebie z pewnymi komplikacjami pamiętaj, że ułatwienie przejazdu do pracy jest jednym z tych powodów, dla którego warto współpracować z CareWork. Nasza firma od lat organizuje dla naszych opiekunów i opiekunek osób starszych w Niemczech podróże z miejsca zamieszkania do miejsca zatrudnienia i z powrotem. Zdaj się na nas i poproś nas o zorganizowanie Twojej podróży na zlecenie w Niemczech. Załatwimy wszystkie formalności od A do Z. Podróż będzie idealnie zaplanowana, a Ty zaoszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu.

Sprawdź również: